Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

OEKO-Tex sertifikatas

Atnaujintas: Jun 18, 2019
OEKO-Tex sertifikatas
Masažinis rinkinys Pranamat ECO yra sertifikuotas OEKO-Tex®.

Pranamat ECO yra pirmasis masažo rinkinys pasaulyje, kuriam suteiktas OEKO-Tex® sertifikatas, patvirtinantis, jog mūsų produktas yra pagamintas iš 100% saugių odai netoksiškų medžiagų.

Atskiri Pranamat ECO komponentai jau buvo sertifikuoti ir anksčiau, kadangi gamyboje naudojame vien tik aukščiausios kokybės ekologiškas medžiagas, tačiau  OEKO-TEX standartas visam baigtiniui gaminiui mums yra be galo reikšmingas.

Handmade in Europe

OEKO-Tex® sertifikatas patvirtina, jog visos medžiagos, pradedant nuo pačių audinių iki siūlų ar užtrauktukų bei dažų, yra saugios ir nekenksmingos. 

Bendra OEKO-Tex® analizė vertina daugiau nei 100 kriterijų, įskaitant ne tik tyrimą dėl draudžiamų medžiagų naudojimo, bet ir medžiagų, kurios yra potencialiai pavojingos. Privalomas atitikimas pH standartui, tyrimas dėl sunkiųjų metalų, taip pat formaldehido ir chloro turinčių medžiagų (pentachlorfenolio ir tetrachlorfenolio) naudojimo. Taip pat tiriama produktų sudėtis dėl alergizuojančių ir kontaktinį dermatitą sukeliančių medžiagų.

Handmade in Europe
Pranamat ECO yra pirmasis, ir šiuo metu vienintelis pasaulyje akupresūrinio masažo rinkinys, kuriam yra suteiktas OEKO-Tex® sertifikatas.

Mūsų masažiniai kilimėliai ir pagalvės yra rankų darbo, pagaminti iš 100% lino ir medvilnės, su kokoso pluošto ir grikių lukštų užpildu.

Etiška gamyba, sertifikuotos natūralios ir netoksiškos medžiagos: tai yra ilgalaikio, saugaus ir veiksmingo Pranamat ECO masažinio rinkinio pagrindas!