Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Kodėl Pranamat ECO?

KOKYBĖ, ĮTINKANTI NET PRIEKABIAUSIEMS 

Nepriekaištinga Pranamat ECO masažo rinkinio kokybė matoma plika akimi. Taip yra todėl, kad mes kruopščiai pasirūpiname net smulkiausiomis detalėmis. Visos mūsų naudojamos medžiagos yra natūralios, parinktos atsakingai ir yra praėjusios griežtą kokybės kontrolę. Visame pasaulyje pripažintas OEKO-TEX sertifikatas užtikrina, jog produktas yra saugus ir netoksiškas.

ŽALIA ETIKETĖ, ŽALIAS POŽIŪRIS 

 Pasirinkę Pranamat ECO, jūs rūpinatės ne tik savo, bet ir aplinkos gerove. Nuo 2021 m. Pranamat ECO savo gamyboje naudoja vien tik atsinaujinančius energijos šaltinius. Visas medžiagas importuojame tik iš ES šalių, kad prisidėtume prie išmetamo CO2 kiekio mažinimo transportuojant. Mūsų lotoso žiedai pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o pakuotės ir instrukcijos - iš perdirbto popieriaus. 

ATSAKINGAI PAGAMINTA ES 

 Pasirinkę Pranamat ECO, jūs palaikysite etišką gamybą. Galite būti tikri, jog mūsų prekės yra pagamintos Latvijoje žmonių, mylinčių savo darbą. Esame prieš bet kokį žmonių išnaudojimą Rytuose. Taip pat, jūsų pirkiniui taikoma 5 metų garantija ir 30 dienų laikotarpis išbandymui, ko negali pasiūlyti jokie kiti gamintojai.

JOKIŲ KENKSMINGŲ MEDŽIAGŲ

Pranamat ECO lotoso žiedai gaminami iš HIPS plastiko, kuris yra naudojamas medicininės įrangos ir vaikų žaislų gamybai. Mes taip pat naudojame specialią terminę technologiją žiedų pritvirtinimui prie audinio  be toksiškų klijų. Masažinio kilimėlio užpildas yra iš natūralaus kokoso pluošto, o viršutinis užvalkalas - iš 100% lino, dažyto natūraliais hipoalerginiais dažais.

Coco Mat, Pranamat ECO
HIPS plastic

HIPS plastikas

100% hipoalerginis ir ekologiškas HIPS plastikas. Medicininės prabos, sertifikuotas ir saugus.

NATURAL linen

Linas

100% linas, dažytas natūraliais, hipoalerginiais dažais.

REAL cotton

Medvilnė

100% natūrali medvilnė.

NATURAL coconut fiber

Kokosų pluoštas

100% natūralus kokosų pluoštas, suteikiantis stiprią atramą, kad masažas būtų dar efektyvesnis.

Išsirinkite savo PRANAMAT ECO

Jūs įsimylėsite savo Pranamat ECO

Are you already part of the Pranamat family?