Pagaminta rankomis Europoje
Pagaminta rankomis Europoje
5 metų garantija
5 metų garantija
30 dienų išbandymo terminas
30 dienų išbandymo terminas
Natūralios medžiagos
Natūralios medžiagos
Pagaminta naudojant žaliąją energiją
Pagaminta naudojant žaliąją energiją
Sekite mus

Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Bendra suma:
Nuolaida:
gift_card:
Iš viso:

Greitieji apmokėjimo būdai

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Dažniausiai užduodami klausimai

Viskas, ką norėjote sužinoti apie PRANAMAT ECO ir dar daugiau.

Apie Pranamat ECO

Pranamat ECO kilimėlio dydis 45 x 73 cm - didelis paviršiaus plotas leis masažuoti visą nugaros plotą nuo pečių iki sėdmenų vienu metu.

Pranamat ECO pagalvės dydis 45 x 34 cm.

Pranamat Mini kilimėlio dydis 45 x 34 cm.

Žinoma! Pakuotėje rasite Pranamat ECO Naudojimosi gidą lietuvių, anglų, rusų ir kt. kalbomis.

Pranamat ECO gaminamas iš aukščiausios kokybės natūralių sertifikuotų medžiagų, kurių visų kilmė - ES.

Tai linas, medvilnė, kokosų pluoštas, grikių lukštai, medicininis HIPS plastikas. Visos mūsų naudojamos medžiagos yra hipoalerginės ir saugios odai. Audiniai dažomi ekologiškais dažais. Masažiniai elementai prie audinio tvirtinami be jokių klijų, naudojant specialia terminę technologiją.

Skausmo sąvoka - individualus dalykas, tačiau naudojantis Pranamat ECO jūs veikiau patirsite ne skausmą, o šiek tiek diskomforto pirmomis akimirkomis.

Kai kurie žmonės, naudodami kilimėlį pirmą kartą, jaučia tik malonų dilgčioimą ir šilumą. Tačiau daugeliui žmonių prireikia kiek ilgiau laiko - kartais net ir dviejų-trijų masažo seansų, kad galėtų visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis Pranamat ECO masažu.

Rekomenduojame pradėti nuo trumpų, t.y. 5-10 minučių trukmės, seansų. Jei turite itin jautrią odą ir jaučiate diskomfortą, pabandykite dėvėti ploną medvilninę aprangą.

Pranamat ECO gaminiai buvo ištirti pagal OEKO-TEX STANDART 100 ir yra sertifikuoti. Sertifikato numeris - VN025 155799.

Visi Pranamat ECO produktai su didžiule meile ir atsidavimu gaminami Latvijoje, mūsų pačių gamykloje. Tik tokiu būdu galime užtikrinti aukščiausią kokybę iki pat paskutinės siūlės!

Pranamat ECO poveikį pajausite jau po pirmųjų masažo minučių - dėl suaktyvėjusios kraujotakos masažuojamoje zonoje oda ims šilti, pasijaus dilgčiojimas. Po maždaug 10 minučių pradėsite jausti slūgstančią įtampą, atsipalaiduojančius raumenis.

Geriausiam efektui pasiekti, rekomenduojame Pranamat ECO naudoti kasdien.

Garantija ir grąžinimas

Pranamat ECO gaminiams suteikiama 5 metų garantija. Jei garantiniu laikotarpiu atsirado prekės trūkumų, prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected], nurodant savo užsakymo numerį bei aprašant defektą.

Pranamat ECO gaminiams suteikiama 5 metų garantija.

Jeigu, gavęs prekę, klientas randa defektus (pavyzdžiui, įgytus pristatymo metu), jis, per 48 val. nuo prekės gavimo, turi apie tai pranešti Pranamat ECO įmonei. Tokiu atveju įmonė įsipareigoja atsiimti prekę ir pakeisti į naują.

Garantinis remontas
Visoms prekėms taikoma 5 metų garantija nuo įsigijimo datos. Jeigu naudojimo metu atsiranda nesusijusių su netinkamu prekės naudojimu trūkumų, tuomet prekė taisoma arba pakeičiama į naują. Prekės remontas vykdamas mūsų Pranamat ECO gamykloje Rygoje.

Norėdami išsiųsti prekę taisymui, susisiekite su mumis [email protected] ir prisekite prekės nuotraukas.
Siunčiant prekę taisymui klientas prideda atspausdintus užsakymo duomenis.
Sprendimą dėl prekės taisymo arba pakeitimo priima remontą atliekantis specialistas.

Jei apžiūros metu pastebimi prekės pažeidimai, susiję su netinkamu prekės naudojimu, mechaniniu paveikimu arba netinkamu laikymu, įmonė turi teisę atsisakyti garantinio remonto.

Taip. Visoms Pranamat ECO prekėms suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei Pranamat ECO neatitinka jūsų lūkesčių, galite grąžinti prekes ir atgauti pinigus per 30 dienų nuo prekės gavimo dienos.

Jei norite grąžinti, susisiekite su mumis el.paštu [email protected], nurodydami savo užsakymo numerį ir mes jums suteiksime išsamesnę informaciją.

Atkreipkite dėmesį, kad prekės pristatymo bei grąžinimo išlaidos nėra kompensuojamos.

Prekių grąžinimo išlaidos nėra kompensuojamos.

Išimtinis atvejis - jeigu gavote sugadintą/defektuotą prekę. Prašome apie tai mus informuoti per 48 valandas po prekės gavimo ir mes pasistengsime tą išspręsti.

Visoms Pranamat ECO prekėms suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Tai reiškia, jog gavę savo Pranamat ECO galite 30 dienų jį naudoti, ir nusprendę, jog tai neatitinka jūsų lūkesčių - grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus.

Dėl prekės grąžinimo prašome susisiekti su mumis el.paštu [email protected], nurodant savo užsakymo numerį ir mes jums suteiksime išsamesnę informaciją.

Atkreipkite dėmesį, kad prekės pristatymo bei grąžinimo išlaidos nėra kompensuojamos.

Naudojimas ir priežiūra

Daugeliui vaikų patinka naudotis Pranamat ECO, tačiau jei jie yra jaunesni nei 12 metų, būtina suaugusiųjų priežiūra masažo metu - masažiniai elementai yra aštrūs ir neatsargiai naudojant gali sužeisti.

Vaikų oda yra ypač jautri, todėl naudojantis Pranamat ECO siūlome patiesti ploną medvilninį audinį ant masažinio kilimėlio ir pagalvės, kad sužvelninti masažinių elementų poveikį. Taip pat rekomenduojame masažo trukmę vaikams apriboti iki 10-15 minučių.

Pranamat ECO taip pat tinka pėdų ir delnų stimuliacijai - tai skatina motorinių įgūdžių raidą.

Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, naudokite Pranamat ECO kasdien, o prireikus, galite naudoti keletą kartų per dieną.

Pranamat ECO nesunkiai įtrauksite į kasdieninę savo rutiną: naudokite 20 min kas vakarą lovoje prieš miegą, ant sofos žiūrėdami televizorių, ant darbo kėdės ir kt.

Žr. skiltį Kontraindikacijos.

Pranamat ECO yra skirtas nugaros, galvos, kaklo, pečių, juosmens, sėdmenų, šlaunų, blauzdų, pėdų, rankų, delnų, ir pilvo masažui. Nerekomenduojama naudoti veido ir krūtinės sričiai.

Nėštumo metu Pranamat ECO, kaip ir bet kurio kito kraujotaką skatinančio masažo naudojimas yra NEREKOMENDUOJAMAS.

Tačiau jūsų vaikeliui atėjus į pasaulį Pranamat ECO taps puikia priemone, padėsiančia numalšinti raumenų įtampą ir skausmus, pailsėti ir atgauti jėgas!

Tiesiog atsigulkite ant Pranamat ECO masažinio rinkinio taip, kad masažinė pagalvė apimtų kaklą ir remtųsi į pečius, o kilimėlis apimtų visą nugaros plotą ir pagulėkite 15-40 min.

Pranamat ECO galite naudoti ir kitoms kūno vietoms masažuoti, taip pat ant jo galite sėdėti arba stovėti.

Pranamat ECO veikia akupresūros principu ir neturi jokių judančių dalių, todėl atsigulę paprasčiausiairamiai gulėkite ramiai ir giliai kvėpuokite.

Pranamat ECO naudoti yra visiškai paprasta, o poveikis stiprus ir ilgalaikis.

Pranamat ECO turėtų būti laikomas sausoje ir nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje. Rekomenduojame masažinį kilimėlį laikyti ištiestą, o sulenkti pusiau tik transportavimo metu.

Taip, Pranamat ECO gali būti skalbiamas:

1. Atitraukite užtrauktuką ir nuimkite išorinį lininį užvalkalą su "lotosais". Vidinį (baltą) medvilninį užvalkalą taip pat galite skalbti - tiesiog kruopščiai pašalinkite kokoso pluošto ar grikių lukštų užpildą - jų sušlapinti negalima.

2. Išskalbkite išorinį lino užvalkalą šaltu vandeniu ir švelniu - pageidautina - natūraliu plovikliu bei palikite išdžiūti. Nenaudokite skalbimo mašinos bei elektrinės džiovyklės.

3. Baltas vidinis medvilnės užvalkalas gali būti plaunamas rankomis arba skalbimo mašina įprastiniu medvilnei skirtu ciklu.

Atkreipiame dėmesį, jog tarp atskirų masažo sesijų masažinius lotoso formos elementus tiesiog galite švelniai nuvalyti sausu šepečiu, o prireikus apipurkšti ir dezinfekciniu skysčiu, skirtu rankoms.

Jei jūsų oda itin jautriai reaguoja į Pranamat ECO masažinių elementų prisilietimą, siūlome dėvėti ploną medvilninę aprangą gulantis ant kilimėlio. Apribokite masažo laiką nuo 2 iki 10 minučių per pirmas kelias sesijas. Taip pat naudokite Pranamat ECO ant minkšto paviršiaus, pavyzdžiui, čiužinio ar sofos, o ne grindų, taip sumažindami slėgio intensyvumą.

Pranamat ECO yra skirtas individualiam naudojimui. Jei dalinatės savo Pranamat ECO su kitais, dėl asmeninės higienos priežasčių patartina kaskart po naudojimo kilimėlio ir pagalvės paviršių apipurkšti odos dezinfekcine priemone.

Apmokėjimas ir pristatymas

Atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją, nuo 2022 metų vasario mėnesio Pranamat ECO visiškai sustabdo savo gaminių tiekimą platintojui Rusijoje.

Taip, jums pageidaujant, Lietuvoje siuntą atsiimti galite ir DPD paštomatuose.

Siūlome 2 pirkimo išsimokėtinai būdus: General Financing ir MokiLizingas.

Pirkimo metu pasirinkite apmokėjimą per Paysera ir tuomet pasirinkite norimą pirkimo išsimokėtinai būdą.

Jūsų prekių krepšelis bus automatiškai perkeltas į pirkimo išsimokėtinai sistemą, kurioje turėsite patvirtinti savo tapatybę. Sekite rodomas instrukcijas toliau ir įveskite duomenis, reikalingus mokumo įvertinimui. Netrukus gausite automatinį atsakymą ir jeigu jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai, galėsite patvirtinti pirkimo išsimokėtinai sutartį.

Sėkmingai užbaigus pirkimo išsimokėtinai procesą, būsite automatiškai sugrąžinti į mūsų elektroninę parduotuvę, kuri iš karto pradės vykdyti jūsų užsakymą.

Apgailestaujame, apmokėjimas galimas tik užsakymo pateikimo metu.

Jeigu pageidaujate užsakymą apmokėti grynaisiais pinigais, tą galite padaryti pasirinkę apmokėjimą per Paysera sistemą. Atsispausdinę mokėjimo kvitą, apmokėti galėsite Lietuvos pašto skyriuose, Maxima kasose bei Perlo terminaluose.

Pristatymas Lietuvoje yra nemokamas. Pristatome per DPD jūsų nurodytu adresu. Siunčiame ir į kitas šalis pagal atskirus tarifus. Pristatymo kainą užsienyje galite pamatyti suvedę savo adresą pirkinių krepšelyje.

Apgailestaujame, fizinės parduotuvės Lietuvoje neturime ir užsakymus pristatome tik per kurjerį jūsų nurodytu adresu.

Mes esame teisiškai įsipareigoję apsaugoti jūsų asmens duomenis. Visa mūsų svetainėje jūsų pateikta mokėjimo informacija yra tvarkoma oficialiose mokėjimo platformose. Mes jūsų mokėjimo duomenų negauname ir nekaupiame, mus pasiekia tik automatinis patvirtinimas apie jūsų atliktą apmokėjimą.

Jūs gausite užsakymą patvirtinantį el. laišką su mokėjimo informacija savo el. paštu automatiškai, netrukus po užsakymo pateikimo. Kartais laiškai gali nukeliauti į reklamų skyrelį!

Prašome susisiekti su mumis [email protected], jei negavote patvirtinančio el. laiško per 24 valandas nuo užsakymo pateikimo.

Taip! Gausite siuntos sekimo numerį el. paštu, kai tik jūsų siunta bus paruošta išsiųsti.

Užsakymų pristatymas Lietuvoje paprastai užtrunka 2-3 darbo dienas. Esant pirkimo pikams (didžiųjų švenčių metu ir kt.), pristatymo laikas gali būti ilgesnis. Pristatymo terminas užsienyje priklauso nuo konkrečios šalies. Planuojamą pristatymo terminą galite pamatyti suvedę savo adresą pirkinių krepšelyje.

Kai tik jūsų siunta bus paruošta išsiųsti, gausite siuntos sekino numerį el. paštu, taigi galėsite stebėti savo siuntos statusą kurjerio svetainėje.

Mūsų el. parduotuvėje galima apmokėti tiesioginiu bankiniu mokėjimu per Paysera mokėjimo sistemą.

Taip pat galite apmokėti bankine kortele per Paysera, Stripe arba Paypal mokėjimo sistemas.

Jeigu pageidaujate užsakymą apmokėti grynaisiais pinigais, tą galite padaryti pasirinkę apmokėjimą per Paysera sistemą bei atsispausdinę mokėjimo kvitą. Apmokėti galėsite Lietuvos pašto skyriuose, Maxima kasose bei Perlo terminaluose.

Užsakymus Lietuvoje pristatome per DPD siuntų tarnybą jūsų nurodytu adresu arba į pasirinktą DPD paštomatą. Pristatymas Lietuvoje yra nemokamas ir trunka 2-3 darbo dienas. Siunčiame ir į kitas šalis pagal atskirus tarifus. Pristatymo kainą ir terminą galite pamatyti suvedę savo adresą pirkinių krepšelyje.