Pirkti
0
Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar

Dažniausiai užduodami klausimai

Viskas, ką norėjote sužinoti apie Pranamat ECO ir dar daugiau.

 • Kaip dažnai aš turėčiau naudoti Pranamat ECO?
  Norėdami pasiekti geriausius rezultatus, naudokite Pranamat ECO kiekvieną dieną bei tuomet, kai jaučiate konkretų poreikį. Rekomenduojame įtraukti „Pranamat ECO“ į savo kasdienius ritualus. Pavyzdžiui, naudokite kilimėlį išsivalius dantis, prieš pat eidami miegoti. Arba naudokite kilimėlį savo biuro kėdėje pirmąsias 20 minučių.
 • Koks yra Pranamat ECO dydis?
  Pranamat ECO kilimėlio paviršius yra didesnis nei daugelio masažo kilimėlių. 28,7 × 17,7 in (45 x 73 cm) dydis yra pakankamai didelis, kad padengtų visą nugarą, o tai maksimaliai paveikia specialiai kalibruotus lotoso gėlių masažo elementus. Šie masažiniai lotoso žiedai leidžia maksimaliai atgauti jėgas.
 • Ar mano Pranamat ECO turi naudojimo instrukcijas?
  Taip, visi Pranamat ECO produktai turi vartotojo vadovą. Instrukcija aprašyta anglų, ispanų, rusų ir latvių kalbomis.
 • Kur gaminamas Pranamat ECO?
  Su meile gaminame visus Pranamat ECO produktus patys itin įkvepiančioje, gražioje šalyje - Latvijoje (Europos Sąjungoje). Mūsų aukštos kvalifikacijos amatininkai dirba remiantis griežtais standartais ir rūpinasi kiekvienu dygsniu. Mes neužsiimame veiklos ranga ir gamine produktus patys siekdami, kad mūsų produkcija būtų etinė ir taip užtvirtindami Jums aukščiausios kokybės kokybę.
 • Kaip greitai galiu tikėtis pastebėti pirmuosius rezultatus?
  Privalumai pastebimi jau po pirmųjų masažo minučių, kurie pasireiškia sušilusios odos pojūčiu. Po maždaug dešimties minučių pradėsite jausti komfortą ir ramybę.

 • Kaip galiu užpildyti garantinę pretenziją?
  Jei garantijos laikotarpiu gausite gaminį su trūkumais, prašome pareikšti pretenziją parašydami el. paštu [email protected] ir išsamiai aprašydami defektą.
 • Kaip rasti Pranamat ECO vartotojo vadovą?
  Išsamų vartotojo vadovą rasite Pranamat ECO produkto dėžutėje.
 • Kiek laiko trunka mano garantija?
  Visus produktus gaminame Europoje laikydamiesi griežtų kokybės ir etikos standartų. Būtent todėl visi mūsų produktai turi 5 metų garantiją.
 • Ar galima pasikeisti prekes galiojant garantiniam laikotarpiui?

  Pranamat ECO garantinis laikotarpis yra penkeri metai. Maloniai prašome saugoti visus originalius mokėjimo ir pristatymo dokumentus.

  Jei per šį laikotarpį grąžinamas sugedęs gaminys, mes pakeisime prekę. Prašome jūsų pateikti mokėjimo įrodymą; gaukite savo kvitą ir pateikite pakeitimo užklausą parašydami el.paštu [email protected] Susisieksime ir pateiksime jums tolimesnes instrukcijas.

 • Ar gali Pranamat ECO naudotis vaikai?
  Daugelis vaikų mėgsta naudotis Pranamat ECO. Tačiau vaikai turėtų naudotis Pranamat ECO prižiūrint suaugusiam, mat masažiniai lapeliai yra ganėtinai aštrūs. Vaikų oda yra ypač jautri, todėl jiems naudojant Pranamat ECO siūlome padėti lininį arba medvilninį audinį ant kilimėlio ir apriboti masažą iki 10-15 minučių. Esame taip pat girdėję iš mūsų klientų, kad jie leidžia savo vaikams liesti masažinius lotoso žiedus pirštų galais, kad būtų lavinami vaikų motoriniai įgūdžiai. Kai kurie tėvai taip pat skatina vaikus masažuoti pėdutes, švelniai prispaudžiant jas ant kilimėlio sėdint ant kėdės.
 • Kokia yra Pranamat ECO naudojimo rizika?
  Jei norite gauti daugiau informacijos, žr. Medicininės Atsakomybės Apribojimo dokumentą.
 • Ar galiu naudotis Pranamat ECO laukiantis?
  Nėštumo metu jokiu būdu nerekomenduojame naudoti Pranamat ECO (kaip ir jokio kito masažo ar masažo elementų), ypač per pirmąjį trimestrą, nebent gavus nėštumo specialisto, pvz. ginekologo, leidimą. Tačiau jūsų vaikeliui atėjus į pasaulį Pranamat ECO tarps puikiu įrankiu norint pailsėti ir atgauti jėgas. Daugelis mūsų klienčių yra būtent jaunos mamos - sekite mūsų socialinių medijų puslapius ir prisijunkite prie Pranamat ECO šeimos!
 • Ar skauda naudoti Pranamat ECO?
  Tolerancija skausmui - itin individualus dalykas, tačiau naudojantis Pranamat ECO jūs veikiau patirsite ne skausmą, tačiau "kelias nepatogias akimirkas". Kai kurie žmonės, naudodami kilimėlį pirmą kartą, jaučia malonų dilgčiojimo ir šilumos pojūtį. Tačiau daugeliui žmonių prireikia kiek ilgiau laiko - kartais net ir dviejų-trijų masažo seansų, kad galėtų visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis kilimėlio masažu. Rekomenduojame pradėti nuo trumpų, t.y. penkių - dešimties minučių seansų. Jei turite itin jautrią odą ir jaučiate diskomfortą, pabandykite dėvėti ploną medvilninę aprangą Pranamat ECO masažo metu.
 • Ar galima skalbti Pranamat ECO?

  Skalbti Pranamat ECO - paprasta.

  1. Nuimkite vidinį kokoso pluošto ar grikių korpuso užpildą ir atskirite išorinį lino užvalkalą nuo vidinio medvilnės užvalkalo.

  2. Išskalbkite išorinį lino užvalkalą šaltu vandeniu ir švelniu - pageidautina - natūraliu plovikliu bei palikite išdžiūti. Nenaudokite skalbimo mašinos.

  3. Išskirtiniai Pranamat ECO masažiniai lotoso žiedai gali būti švelniai nuvalomi minkštu šepečiu ir, jei reikia, tarp masažo sesijų nuvalomi dezinfekciniu skysčiu.

  4. Baltos medvilnės vidinis užvalkalas gali būti plaunamas rankomis ar skalbimo mašina įprastiniu, medvilnei skirtu, ciklu.

  5. Kokoso pluošto užpildas neturėtų būti plaunamas ar valomas. Šio pluošto nereikia valyti, mat jis yra atsparus dulkėms ir kvapams.

 • Turiu jautrią odą, ar galiu naudotis Pranamat ECO?
  Jei turite itin jautrią odą ir patiriate nepatogumų naudojant Pranamat ECO, rekomenduojame apsirengti plona medvilnine apranga gulantis ant kilimėlio. Apribokite masažo laiką nuo dviejų iki dešimties minučių per pirmas kelias sesijas. Taip pat naudokite Pranamat ECO ant minkšto paviršiaus, pavyzdžiui, čiužinio ar sofos, o ne grindų, taip sumažindami slėgio intensyvumą.
 • Ar galiu dalintis savo Pranamat ECO su kitais asmenimis?
  Pranamat ECO yra skirtas individualiam naudojimui. Dėl asmeninės higienos priežasčių, jei dalinatės Pranamat ECO, patartina naudoti specialias dezinfekavimo priemones.

 • Ar prekės yra priimamos atgal?

  Taip. Mes siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją be jokių papildomų klausimų.

  Jei Pranamat ECO neatitinka jūsų lūkesčių, galite grąžinti prekes ir atgauti pinigus per 30 dienų nuo prekės gavimo dienos.

  Jei norite grąžinti prekes ir atgauti pinigus, susisiekite su mumis el.paštu [email protected] Atkreipkite dėmesį, kad nekompensuojame pristatymo išlaidų. Čia rasite mūsų pristatymo ir grąžinimo taisykles.

 • Ar mano mokėjimo duomenys saugūs?
  Esame įsipareigoję apsaugoti jūsų asmens duomenis. Visa mūsų svetainėje pateikta mokėjimo informacija tvarkoma trečiosios šalies saugioje mokėjimo platformoje. Mes gauname tik patvirtinimą apie atliktą apmokėjimą.
 • Kas padengs pašto siuntą, jei aš noriu grąžinti savo Pranamat ECO?

  Paprastai prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos.

  Jei produktas yra nepakankamai kokybiškas ar turi trūkumų ir yra grąžinamas per 30 dienų, mes padengsime visas grąžinimo išlaidas. Pateikite mokėjimo įrodymą ir parašykite mums apie siekį grąžinti prekę ir siuntimą adresu [email protected]

 • Kaip gauti mokėjimo patvirtinimą?
  Jūs gausite patvirtinantį el.laišką, įskaitant mokėjimo informaciją, per 24 valandas nuo užsakymo. Jei negaunate patvirtinančio el.laiško, susisiekite su mumis adresu [email protected]
 • Kokiais mokėjimo būdais galima atsiskaityti už prekes?
  Mūsų el.parduotuvėje galima atsiskaityti kredito / debeto kortelėmis bei Paypal.
 • Kaip gauti užsakymą?
  Išsami informacija apie pristatymo išlaidas ir sąlygas bus prieinama jums užmokant ir bus pridėta prie prekes patvirtinančio el.laiško, įskaitant jūsų kvitą. Šį el.laišką gausite per 24 valandas.
 • Kaip aš atgausiu pinigus?

  Produktas turi būti grąžintas mums originalioje būsenoje, nepažeistas, originalioje pakuotėje, per 30 dienų nuo užsakymo gavimo. Išsaugokite visus mokėjimo ir pristatymo dokumentus ir pridėkite juos siunčiant prekes atgal. Pristatymo ir grąžinimo išlaidos negrąžinamos.

  Tačiau, jei gaminys yra sugedęs arba jo kokybė yra netinkama, bus suteikta visa grąžinamoji išmoka, įskaitant ir siuntimo išlaidas. Jei norite susigrąžinti pristatymo išlaidas, pateikite mokėjimo įrodymą ir pateikite prašymą raštu adresu [email protected]

  Jūsų grąžinamoji išmoka(-os) bus grąžinta( -os) per 10 dienų nuo sėkmingo grąžinamo(-ų) elemento(-ų) gavimo pagal pirmiau nurodytas sąlygas.