Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Pirkėjų atsiliepimai Ekspertų atsiliepimai

Ekspertų atsiliepimai

Image

Indrė Cirtautaitė

13 May, 2020

Gyd. rezidentė | Stuburo chirurgė ortopedė

Principas paprastas, daug žadantis efektas: streso sumažinimas, raumenų skausmų palengvinimas, miego gerinimas ir netgi galvos skausmo mažinimas! Išbandžiau visus rekomenduojamus naudojimo būdus ir jausmas kaip po gero masažo: masažuotos sritys po seanso sušyla, vėliau pasijaučia atpalaiduojantis poveikis. Po pirmų bandymų labai patiko!


Image

Dalia Cibirkaitė

24 July, 2019

Gydytoja odontologė

Pirkinys, kuriuo nuoširdžiai džiaugiuosi! Retai ką nors rekomenduoju, nebent daiktas itin patinka. Dirbant nugarai tenka itin didelis krūvis, po darbo dienos iškart skubu pagulėti ant kilimėlio, pailsi ne tik kūnas, bet ir mintys, atsipalaiduoju. Nugaros įtampa ir skausmas ženkliai sumažėjo!


Image

Nastia Sidorevič

16 July, 2019

Fitneso čempionė

Masažas net neišėjus iš savo balkono :) Puikiai atpalaiduoja raumenis po krūvio!


Image

Augustė Augustinaitė

30 April, 2018

Bėgikė

Mano laimės kampelis po darbo ir treniruočių. Kai grįžtu namo po 8 valandų ofise, jaučiuosi išsekusi, man skauda ir kaklą, ir nugarą, ir galvą. Pats paskutinis dalykas, kurį noriu daryti tuomet, yra sportas, o pats pirmas – pica.
@Pranamat masažinį rinkinį aš naudoju skirtingiems tikslams – energijos suteikiančią programą (pėdoms ir delnams), kad atgaučiau energiją po darbo, arba atpalaiduojančią programą, atpalaiduoti raumenims ir sumažinti skausmams bei įtampai po treniruočių.
Pradžioje, jausmas keistas: lotuso žiedlapiai įsispaudžia į odą, toje zonoje suaktyvindami kraujo apytaką ir aprūpindami deguonimi, bet vėliau pripranti ir tai taaaip atpalaiduoja! Tikrai pamiršti apie problemas, pasikrauni energijos ir minčių. Beveik visai taip, kaip bėgiojant arba dar net geriau, jei suderinate abu!


Image

Dzintra Vavere

01 April, 2018

Fizinės medicinos ir reabilitacijos specialistė

Labai rekomenduoju kasdieninį Pranamat ECO masažinio kilimėlio naudojimą. Klinikiniai tyrimai, atlikti Eksperimentinės Medicinos Institute kartu su Latvijos Universitetine Ligonine, įrodė šio produkto naudojimo naudą sveikatai. Pranamat ECO masažinis kilimėlis rekomenduojamas pacientams, patiriantiems chronišką nugaros skausmą, taip pat turintiems miego sutrikimų ir visiems, norintiems sustiprinti savo kūną apskritai. Jis apima daug akupresūros taškų ir giliai masažuoja nugarą, suteikdamas malonią šilumą ir dilgčiojimą toje zonoje. Aš pati naudoju ši kilimėlį, norėdama pailsėti po darbo.