Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Brigita Smaliukaite
Pranamat ECO
Jan 19, 2023
Turiu pranamat kilimėlį, pagalvę ir naują pagalvėlę mėnulį 🌙 Labai patenkinta dizainu ir kokybe! Tikra terapija neišeinant iš namų. Labai patogu auginant vaikutį, kai nuolat kamuoja nuovargis, skaudanti nugara ir stresas 🫢 Pranamat gelbėja 💆🏼‍♀️❤️
Jurgita Lenart
Pranamat ECO
Dec 28, 2022
Pati pačiausia dovana šiais metais man @pranamatlietuva masažo kilimėlis, kuris padėjo atsikratyti skausmo.
Deklaruojam, kad sveikata svarbiausia, bet taip mažai dėl jos darome.❤️
Šaltinis
Lina Valentienė
Pranamat ECO
Dec 14, 2022
Įsigijau pilną Pranamat kilimėlių rinkinį prieš kelias savaites, todėl jau spėjau išbandyti ir pasidžiaugti. Tikrai puikus pirkinys, pateisinęs visus lūkesčius ir paneigęs baimes, kad "gal per brangu?, gal nepatiks?, gal nepadės (tik painiosis dar vienas nereikalingas daiktas)?". Džiaugiuosi ir giriuosi jais visiems nuoširdžiai😊. Ypač dažnai naudoju pagalvėlę. Man ji vietoj tabletės nuo galvos skausmo. Labai nustebau, kad taip greitai suveikia. O atsigulusi nuoga nugara ant didžiojo kilimėlio, po galva įsitaisiusi savo spygliuotą pagalvėlę ir užsimetusi pleduku, užsnūstu kokiai dvidešimčiai minučių. Tada pakylu su nauja energija ir gera nuotaika. Visų pirma, ačiū dukrai, kuri parekomendavo įsigyti šiuos kilimėlius, tada ačiū "Pranamat ECO Lietuva", kuri greitai kilimėlius atsiuntė. Be to, manieji labai gražūs😊 - ant natūralios lino spalvos "įtaisytos" aštrios levandų spalvos gėlytės. Tikrovėje jie dar gražesni, nei nuotraukose. Ačiū ☺️. Rekomenduoju.
Ieva Pinkeviciute
Pranamat ECO
Oct 13, 2022
Fainas daiktas, kokybiškas, gerai veikia, maloniai atpalaiduoja 🧘🏼‍♀️
Tania Swiss
Pranamat ECO
Oct 11, 2022
Mėgstu kokybiškus ir gražius daiktus🙂Dėl darbo specifikos nuolat turiu problemų su nugara, kaklu, pečių juosta. Mano masažuotoja (man buvo svarbu, kad ji nėra pardavimo agentė ir neturi iš to naudos)) rekomendavo jūsų produktą. Išbandžius kilimėlį+pagalvėlę dalinuosi toliau šia gerą patirtimi su savo draugais ir klientais. Nes tai geriausias pasaulyje daiktas - mano kūnas pradėjo kvėpuoti kiekviena savo ląstele. Ačiū jums už tokį gerą produktą ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Katazina
Pranamat ECO
Aug 27, 2022
Pranamat ECO
Iš pradžių, rinkinys buvo pirktas vyrui, kadangi turi rimtų problemų su nugara ir kankina nuolatinis skausmas. Kilimėlis nuramina šiek tiek skausmą ir vyras netgi užmiega gulint ant jo, nors tai atrodo neįmanoma.
Palaipsniui pradėjau naudoti ir aš. Asmeniškai man, atsiradus nugaros skausmui dėl pastovaus kūdikio nešiojimo, skausmas dingo.
Kartais netgi sūnus trumpam laikui atsigula !!!!
Su pigiomis altetranytomis netgi neverta lyginti, kadangi spygliukai yra žymiai geresni ir audinio kokybė puiki. Rekomenduojame!
Patricija Mashalo
Pranamat ECO
Jul 02, 2022
Man, kovojanciai su Migrena ir neaiskios kilmes nugaros skausmais, šis kilimelis sugeba atpalaiduoti ir pamirsti skausmus. Reiki nepamirsti, kad tai turi buti nuoseklus pagulejimas/mankšta tad leiskite adatoms daryti savo darba ir megaukites šilumos antpludziu jusu kune! Teko išbandyti 10/10
Rimas Rimaitis
Pranamat ECO
Jun 23, 2022
Labai gera ir naudinga produkcija !!!
Julija Ilji
Pranamat ECO
Apr 22, 2022
nugaros skausmai, migrena - padeda 👍
Esu Santa
Pranamat ECO
Apr 05, 2022
Rekomenduoju kas nori pagerinti savijauta.
Aurimas Soft'as
Pranamat ECO
Mar 14, 2022
Labai gera ir kokybiška produkcija, rekomenduoju !!!!
Viktorija Maslauskaitė
Mar 01, 2022
Pranamat prekės ypač kokybiškos, malonios naudoti ir teikiančios nauda 👍 Rekomenduoju visiems norintiems gyventi sveikiau, samoningiau ir kokybiškiau. Super pasirinkimas 😍
Odeta Baublienė
Pranamat ECO
Feb 22, 2022
Tobulas dalykas turint su stuburu problemų🙂👌👍
Indrė Sendžikė
Pranamat ECO
Feb 14, 2022
Puikus daiktas, tiems kas neturi laiko masažams. Atpalaiduoja kūną, malšina skausmą, super ❤️
Toma Lio
Pranamat ECO
Jan 26, 2022
Tobulas dalykas po įtemptos darbo dienos! ❤️
Giedrė Gabrielė
Pranamat ECO
Dec 17, 2021
Šiandien gavau šita kosminį dalyką🥳 ir galiu pasakyti, kad kokybė yra woooowwwww🔥 pagulėjus tik 5min jau jaučias kaip kūną užlieja kažkokia nuovargio numetimo banga😁 nerealus daiktas tikrai!!! Kai darbas toks, kad tenka prasėdėti visą dieną susilenkus, tai čia bus išsigelbėjimas, grįžus pirmu reisu šoksiu ant "spygliuočio" 😁🔥 superiukas!!!!❤️
Rasa Smitaite
Pranamat ECO
Dec 13, 2021
Puikus atpalaiduojantis masažas, kai jau gali pagulėti ant kilimėlio bent 5 minutes puikus miegas garantuotas👍👏🤗
Rūta
Pranamat ECO
Nov 06, 2021
Dirbu sėdimą darbą, nugara vienaip ar kitaip kentėjo. Įsigijau Pranamat kilimėlį ir pagalvę. Gal 10min ir pavykdavo iš gulėti iš pradžių, bet dabar laisvai prigulu ir 40 min mėgaujuosi, nuostabus atsipalaidavimas po darbų ir įtampos kaip nebūta!
Vida
Pranamat ECO
Nov 05, 2021
Puikus pirkinys, kokybiškas. Iš ties padeda atsipalaiduoti.
Milda
Pranamat ECO
Nov 04, 2021
Puikiai nuima įtampą, sumažėjo stuburo skausmai. Pradžioje sunkoka susidraugauti su spygliukais, bet viskas įmanoma.
Kristina
Pranamat ECO
Nov 04, 2021
Nesigailiu pasirinkus Pranamat, nors tai ir buvo brangesnis pasirinkimas. Kilimėlis labai kokybiškas, tvirtas. Esu bandžiusi pigesnių alternatyvų, bet pojūčiai nepalyginami! Labai gerai atpalaiduoja po darbo dienos ir sušildo. Ypač patinka pėdų masažas ant mažo kilimėlio ir, žinoma, visos nugaros masažas ant didelio. :) Pagalvėlė man „neprilipo“, kaklui ją sunku panaudoti (geriau kilimėlis), o galvą ant jos padėti nepatogu, duria. Bet smagu, kad pagalvėlės užvalkalą galima nuvilkti ir tiesiog naudoti kaip mažą kilimėlį. Būtent taip ir darau bei naudoju pagalvėlės užvalkalą pėdų masažui.
Justina
Pranamat ECO
Nov 04, 2021
Nuostabus atradimas. Turiu pripažinti, pradžia kaskart truputį gąsdina, bet praėjus keliom akimirkom užlieja nuostabūs pojūčiai ir išlieka puikus efektas po panaudojimo. Vyras burbėjo ką čia nusipirkau, o dabar žiūriu pats pasiema kilimėlį ir atsigula :)
Agnė
Pranamat ECO
Nov 03, 2021
Puiki kokybė ir nuostabi investicija į savo poilsį bei sveikatą. Masažinis kilimėlis padeda atpalaiduoti įsitempusius raumenis ir primena kasdien skirti laiko sau.
Ala
Pranamat ECO
Nov 03, 2021
Labai džiaugiuosi,kad įsigijau PRANAMAT ECO kilimėlius. Puikiai atpalaiduoja raumenis pagerina kraujotaką ir miegą :) Ačiū!