Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Dovilė Šimkė
Aug 31, 2021
Turiu problemų su kaklo skausmu, tai tik Pranamat mane gelbėja! Neįsivaizduoju savo dienos be Pranamat! 💜
Pranamat ECO
Jurgita Petrauskaitė
Aug 12, 2021
Tikrai rekomenduoju šį Pranamat ECO Lietuva 💛
Jei trumpai, tai pas mane buvo labai įtempti raumenys ir įsigijus šį "masažinį komplekta", pabandžiau. Ir Kagi jūs manote?! Jau po pirmo panaudojimo pajutau kad jaučiuosi atsipalaidavusi ir nėra raumenų tempimo. Poilsis pasidarė kokybiškesnis. Taigi, kam sveikata rūpi, tikrai patariu įsigyti šiuos stebuklus 😊💍
💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛
💚O jums jūsų kūnas ir gera sveikata pasakys AČIŪ💚💛
Pranamat ECO
Ausra Maciulaitiene
May 26, 2021
Begalo geras produktas😍 esu begalo dekinga už suteikta nuolaidą, ko pasėkoje pradžiuginti liko teveliai ir krikšto mama.
Rekomenduoju ❤️
Renata Žygienė
Feb 24, 2021
Veiksminga investicija į savo sveikatą 😍
Agne Zilinskaite
Dec 31, 2020
Nusipirkau šį kilimėlį su pagalve, nes turiu kaklo ir pečiu srities problemu.
Jis labai efektyvus, atpalaiduoja raumenis ir numalsina skausma.
Kadangi šios sveikatos problemos yra paveldimos ir kankina mano mama jau seniai vis bandau ja įtikinti ir nusipirkti šį kilimėlį:)
Aciu už gero produkto kūrima!
Pranamat ECO
Why Da
Dec 21, 2020
Puikus produktas. Labai kokybiškas. Visa šeima puikiai įvertino masažą namuose.
Pranamat ECO
Olga Grač
Dec 20, 2020
Labai dziaugiuosi isigijusi si kilimeli ir pagalve. Labai gerai atpalaiduoja, padeda sumazinti nugaros skausmus. 🧡☺️
Pranamat ECO
Laima Bačiulytė
Dec 15, 2020
Labai džiaugiuosi kilimėliu ir pagalvėle, jie puikiai padeda atsigauti po dienos. Vos praėjus keletui minučių nuo atsigulimo, kūną užlieja labai maloni šiluma ir atsipalaidavimas. Jau įpratau naudoti kiekvieną dieną :)
Pranamat ECO
Edita Bagdzeviciene
Dec 04, 2020
Dirbu fizini darba,namo gryztu pavargusi,pirmas darbas buna paguleti,atsipalaiduoti ant kilimelio,pagalveles,o tada jau galima ir imtis kitu darbu,nes nuovargis,skausmai dinksta.Labai patenkinta situo pirkiniu,😀 Rezultatais esu patenkinta,Dar gailiuosi,kad nepirkau maiselio kartu,Aciu Jums uz sita stebukla,kol pats nepabandai,tol netiki,jais.
Pranamat ECO
Irina Aleksa
Dec 04, 2020
Labai džiaugiuosi įsigijusi “Pranamat ECO” kilimėlį. Yra jis mane ir nuo sprando skausmo, ir nuo nugaros skausmo, ir nuo galvos skausmo išgelbėjęs. Šeimos nariai irgi dažnai pasiskolina. Puiki kokybė! Naudoju šį kilimėlį jau ne vienerius metus. Tikrai rekomenduoju!
Pranamat ECO
Ligita Aleknaviciute
Aug 27, 2020
Džiaugiuosi įsigijusi kokybišką, puikų, sveikatą gerinantį Pranamat Eco rinkinį.
Savo nuostabai sugebu ant jo net pamiegoti. Jaučiu teigiamą poveikį nugarai, labai patinka pagalvėlės masažas kaklui, sprandui, galvai, savijauta pagerėja ženkliai.

Nors ir galima įsigytį pigesnių tokio pobūdžio kilimėlių, nuoširdžiai rekomenduoju negailėti ir rinktis kokybišką prekę Pranamat Eco LT 😍👍
Ačiū, kad dalinatės video, informacija įvairiais produkto panaudojimo būdais 👍
Andrius Burkša
Jul 20, 2020
Jūsų nugara jums padėkos 😊🥳
Giedrute Esperado
Jul 17, 2020
Nuostabus atradimas! Kūnas atsipalaiduoja, pamažu dingsta nuovargis ir skausmai. Efektyvus būdas mažinant celiulitą :) <3
Alma Pulatova
Jul 16, 2020
Puikus kilimėlis! Dingo nugaros skausmas, atsigulus duria tik kelias akimirkas, o po to maloniai šildo,atpalaiduoja, nesinori net atsikelti.❤️👏😊
Greta Černiauskaitė
Jul 15, 2020
Pirma kartą pagulejau ant Pranamat Eco kilimėlio 15 min. ir nugaros skausmas tikrai praėjo! Po vieno išbandymo, todėl labai nustebino! Super kilimėlis :)
Rūta Lužeckaitė
Jul 11, 2020
Geriausia dovana mamai! Kiekvieną vakarą padeda atsipalaiduoti po visos dienos darbų💆‍♀️😊
Justė Aleksiukienė
Jun 13, 2020
Puikus kilimėlis. Tikrai padeda, palengvina nugaros skausmus, veikia atpalaiduojančiai. Pradžioje reikia priprasti, įsipatoginti, bet po to adatėlių dūrimo jausmas dingsta ir apima malonus šilumos pojūtis.
Monika Kiaulevičienė
Jun 02, 2020
Šį kilimėlį naudojame su vyru apie porą mėnesiu. Esame labai patenkinti. Vyras turi problemų su nugara tad naudojant šį kilimėlį nebeperkame jokių vaistinių preparatų. Rekomenduoju 100%
Kaina tikrai atitinka kokybę! :)
Renata Dzerkač
Apr 28, 2020
Naudoju jau pusmetį, neatsidžiaugiu įsigijusi! Ačiū! ☀️👍
Nijole Maciukeviciute
Mar 10, 2020
Puikus gaminys, pagerinantis gyvenimo kokybę.Suskaičiavus ir palyginus, kiek išleisdavau pinigų vaistinėse skausmui ir uždegimui slopinti, kaina padori,o efektas juntamas.
Šarūnė Maskolaitė
Feb 24, 2020
Puikus produktas, padedantis nugaros skausmams ir nuimantis įtampą. Rekomenduojam! 👌🏻
Pranamat ECO
Jurita Spokaite
Nov 14, 2019
Vienas iš tų daiktų namie, kuris tikrai nerenka dulkių. 🙈 Ir kievieną vakarą maloniai atpalaiduoja. 🧡
Judita Girdauskaitė
Sep 30, 2019
Labai džiaugiuosi įsigijusi jūsų produktą. Kilimėlis puikiai padeda po sunkios dienos! Rekomenduoju😊
Gabija Vitkauskaitė
Facebook 5* atsiliepimas
Aug 13, 2019
Kai tik išgirdau apie šį kilimėlį, iškart nekantravau jį užsisakyti ir išbandyti, tad dabar, beveik po 2 mėnesių naudojimo, galiu drąsiai pasakyti, kad tai mano didžiausias metų atradimas! Naudoju kilimėlį kasdien ir juo labai džiaugiuosi! Labai gerai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, o masažas pėdoms suteikia tieeek energijos! Man jūsų kilimėlis su pagalvėle nepakeičiami, džiaugiuosi jus atradusi! Sėkmės Jums!
Šaltinis
Augustė Augustinaitė
Bėgikė
Apr 30, 2018
Mano laimės kampelis po darbo ir treniruočių. Kai grįžtu namo po 8 valandų ofise, jaučiuosi išsekusi, man skauda ir kaklą, ir nugarą, ir galvą. Pats paskutinis dalykas, kurį noriu daryti tuomet, yra sportas, o pats pirmas – pica.

@Pranamat masažinį rinkinį aš naudoju skirtingiems tikslams – energijos suteikiančią programą (pėdoms ir delnams), kad atgaučiau energiją po darbo, arba atpalaiduojančią programą, atpalaiduoti raumenims ir sumažinti skausmams bei įtampai po treniruočių.

Pradžioje, jausmas keistas: lotuso žiedlapiai įsispaudžia į odą, toje zonoje suaktyvindami kraujo apytaką ir aprūpindami deguonimi, bet vėliau pripranti ir tai taaaip atpalaiduoja!
Tikrai pamiršti apie problemas, pasikrauni energijos ir minčių. Beveik visai taip, kaip bėgiojant arba dar net geriau, jei suderinate abu!
Šaltinis