Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Giedrė Gabrielė
Pranamat ECO
Dec 17, 2021
Šiandien gavau šita kosminį dalyką🥳 ir galiu pasakyti, kad kokybė yra woooowwwww🔥 pagulėjus tik 5min jau jaučias kaip kūną užlieja kažkokia nuovargio numetimo banga😁 nerealus daiktas tikrai!!! Kai darbas toks, kad tenka prasėdėti visą dieną susilenkus, tai čia bus išsigelbėjimas, grįžus pirmu reisu šoksiu ant "spygliuočio" 😁🔥 superiukas!!!!❤️
Rasa Smitaite
Pranamat ECO
Dec 13, 2021
Puikus atpalaiduojantis masažas, kai jau gali pagulėti ant kilimėlio bent 5 minutes puikus miegas garantuotas👍👏🤗
Rūta
Pranamat ECO
Nov 06, 2021
Dirbu sėdimą darbą, nugara vienaip ar kitaip kentėjo. Įsigijau Pranamat kilimėlį ir pagalvę. Gal 10min ir pavykdavo iš gulėti iš pradžių, bet dabar laisvai prigulu ir 40 min mėgaujuosi, nuostabus atsipalaidavimas po darbų ir įtampos kaip nebūta!
Vida
Pranamat ECO
Nov 05, 2021
Puikus pirkinys, kokybiškas. Iš ties padeda atsipalaiduoti.
Milda
Pranamat ECO
Nov 04, 2021
Puikiai nuima įtampą, sumažėjo stuburo skausmai. Pradžioje sunkoka susidraugauti su spygliukais, bet viskas įmanoma.
Kristina
Pranamat ECO
Nov 04, 2021
Nesigailiu pasirinkus Pranamat, nors tai ir buvo brangesnis pasirinkimas. Kilimėlis labai kokybiškas, tvirtas. Esu bandžiusi pigesnių alternatyvų, bet pojūčiai nepalyginami! Labai gerai atpalaiduoja po darbo dienos ir sušildo. Ypač patinka pėdų masažas ant mažo kilimėlio ir, žinoma, visos nugaros masažas ant didelio. :) Pagalvėlė man „neprilipo“, kaklui ją sunku panaudoti (geriau kilimėlis), o galvą ant jos padėti nepatogu, duria. Bet smagu, kad pagalvėlės užvalkalą galima nuvilkti ir tiesiog naudoti kaip mažą kilimėlį. Būtent taip ir darau bei naudoju pagalvėlės užvalkalą pėdų masažui.
Justina
Pranamat ECO
Nov 04, 2021
Nuostabus atradimas. Turiu pripažinti, pradžia kaskart truputį gąsdina, bet praėjus keliom akimirkom užlieja nuostabūs pojūčiai ir išlieka puikus efektas po panaudojimo. Vyras burbėjo ką čia nusipirkau, o dabar žiūriu pats pasiema kilimėlį ir atsigula :)
Agnė
Pranamat ECO
Nov 03, 2021
Puiki kokybė ir nuostabi investicija į savo poilsį bei sveikatą. Masažinis kilimėlis padeda atpalaiduoti įsitempusius raumenis ir primena kasdien skirti laiko sau.
Ala
Pranamat ECO
Nov 03, 2021
Labai džiaugiuosi,kad įsigijau PRANAMAT ECO kilimėlius. Puikiai atpalaiduoja raumenis pagerina kraujotaką ir miegą :) Ačiū!
Erika
Pranamat ECO
Nov 02, 2021
Nusipirkau pabandyti kilimėlį bei pagalvę, kažkaip netikėjau, kad realiai gali nuimti skausmus ir kad išvis įmanoma ant jo gulėti ar sedėti, beeeet.. 100% viskas atsipalaidavo, po dažnesnio naudojimo kas vakarą, man išties praėjo nugara, o su laiku aš net ant jo užmigti pradėjau ???? Magija kažkokia! ????????
Tikrai nevienai pažįstamai jau rekomendavau šį masažinį kilimėlį! Tikrai vertas dėmesio pirkinys. Pinigai nebuvo išleisti į orą, o tik sau į naudą! ❤️ Labai džiaugiuosi juo ir rekomenduoju visiems, ypač kas skundžiasi nugaros problemomis!
Rugilė
Pranamat ECO
Nov 02, 2021
Grįžus po darbo dienos, praleistos masažuojant kitus ar vairuojant, vienintelė mintis - o kas galėtų masažuoti mane? Radau puikų būdą bei laiką tam - kol skaitau pasakas mažajam įsitaisau ant "duriančio kilimėlio" :) Ir po pasakos nuovargio bei įtampos kaip nebūta! Nuostabi savijauta vos per pusvalandį ?
Julita
Pranamat ECO
Nov 02, 2021
Džiaugiuosi įsigijusi, tikra atgaiva nugarai! Puikiai padeda nuimti įtampą, atpalaiduoja :)
Erika Škimelytė - Utka
Pranamat ECO
Nov 02, 2021
Nusipirkau pabandyti kilimėlį bei pagalvę, kažkaip netikėjau, kad realiai gali nuimti skausmus ir kad išvis įmanoma ant jo gulėti ar sedėti, beeeet.. 100% viskas atsipalaidavo, po dažnesnio naudojimo kas vakarą, man išties praėjo nugara, o su laiku aš net ant jo užmigti pradėjau 😅 Magija kažkokia! 🤩😁
Tikrai nevienai pažįstamai jau rekomendavau šį masažinį kilimėlį! 😇💯 Tikrai vertas dėmesio pirkinys. Pinigai nebuvo išleisti į orą, o tik sau į naudą! ❤️ Labai džiaugiuosi juo ir rekomenduoju visiems, ypač kas skundžiasi nugaros problemomis! 💯🥰
Dovilė Šimkė
Pranamat ECO
Aug 31, 2021
Pranamat ECO
Turiu problemų su kaklo skausmu, tai tik Pranamat mane gelbėja! Neįsivaizduoju savo dienos be Pranamat! 💜
Jurgita Petrauskaitė
Pranamat ECO
Aug 12, 2021
Pranamat ECO
Tikrai rekomenduoju šį Pranamat ECO Lietuva 💛
Jei trumpai, tai pas mane buvo labai įtempti raumenys ir įsigijus šį "masažinį komplekta", pabandžiau. Ir Kagi jūs manote?! Jau po pirmo panaudojimo pajutau kad jaučiuosi atsipalaidavusi ir nėra raumenų tempimo. Poilsis pasidarė kokybiškesnis. Taigi, kam sveikata rūpi, tikrai patariu įsigyti šiuos stebuklus 😊💍
💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛
💚O jums jūsų kūnas ir gera sveikata pasakys AČIŪ💚💛
Ausra Maciulaitiene
Pranamat ECO
May 26, 2021
Begalo geras produktas😍 esu begalo dekinga už suteikta nuolaidą, ko pasėkoje pradžiuginti liko teveliai ir krikšto mama.
Rekomenduoju ❤️
Renata Žygienė
Pranamat ECO
Feb 24, 2021
Veiksminga investicija į savo sveikatą 😍
Agne Zilinskaite
Pranamat ECO
Dec 31, 2020
Pranamat ECO
Nusipirkau šį kilimėlį su pagalve, nes turiu kaklo ir pečiu srities problemu.
Jis labai efektyvus, atpalaiduoja raumenis ir numalsina skausma.
Kadangi šios sveikatos problemos yra paveldimos ir kankina mano mama jau seniai vis bandau ja įtikinti ir nusipirkti šį kilimėlį:)
Aciu už gero produkto kūrima!
Why Da
Pranamat ECO
Dec 21, 2020
Pranamat ECO
Puikus produktas. Labai kokybiškas. Visa šeima puikiai įvertino masažą namuose.
Olga Grač
Pranamat ECO
Dec 20, 2020
Pranamat ECO
Labai dziaugiuosi isigijusi si kilimeli ir pagalve. Labai gerai atpalaiduoja, padeda sumazinti nugaros skausmus. 🧡☺️
Laima Bačiulytė
Pranamat ECO
Dec 15, 2020
Pranamat ECO
Labai džiaugiuosi kilimėliu ir pagalvėle, jie puikiai padeda atsigauti po dienos. Vos praėjus keletui minučių nuo atsigulimo, kūną užlieja labai maloni šiluma ir atsipalaidavimas. Jau įpratau naudoti kiekvieną dieną :)
Edita Bagdzeviciene
Pranamat ECO
Dec 04, 2020
Pranamat ECO
Dirbu fizini darba,namo gryztu pavargusi,pirmas darbas buna paguleti,atsipalaiduoti ant kilimelio,pagalveles,o tada jau galima ir imtis kitu darbu,nes nuovargis,skausmai dinksta.Labai patenkinta situo pirkiniu,😀 Rezultatais esu patenkinta,Dar gailiuosi,kad nepirkau maiselio kartu,Aciu Jums uz sita stebukla,kol pats nepabandai,tol netiki,jais.
Irina Aleksa
Pranamat ECO
Dec 04, 2020
Pranamat ECO
Labai džiaugiuosi įsigijusi “Pranamat ECO” kilimėlį. Yra jis mane ir nuo sprando skausmo, ir nuo nugaros skausmo, ir nuo galvos skausmo išgelbėjęs. Šeimos nariai irgi dažnai pasiskolina. Puiki kokybė! Naudoju šį kilimėlį jau ne vienerius metus. Tikrai rekomenduoju!
Ligita Aleknaviciute
Aug 27, 2020
Džiaugiuosi įsigijusi kokybišką, puikų, sveikatą gerinantį Pranamat Eco rinkinį.
Savo nuostabai sugebu ant jo net pamiegoti. Jaučiu teigiamą poveikį nugarai, labai patinka pagalvėlės masažas kaklui, sprandui, galvai, savijauta pagerėja ženkliai.

Nors ir galima įsigytį pigesnių tokio pobūdžio kilimėlių, nuoširdžiai rekomenduoju negailėti ir rinktis kokybišką prekę Pranamat Eco LT 😍👍
Ačiū, kad dalinatės video, informacija įvairiais produkto panaudojimo būdais 👍