Pirkti dabar
0
Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar

Apie mus

„Pranamat Sales & Marketing“ misija - teikti novatoriškus ir ekologiškus produktus, kurie puoselėja protą, kūną ir dvasią. Mūsų tikslas - gerinti savijautąir užtikrinti sveikatingumą bei gyvybingumą įvairiais jūsų gyvenimo aspektais.

Mūsų komandą sudaro sveikatingumo ir jogos specialistai, verslininkai ir dizaineriai. Kartu mes kuriame unikalius ir tikrai efektyvius ekologiškus sveikatos produktus. Mes su užsidegimu deriname senąją išmintį, grynąsias medžiagas ir estetiką, kad sukurtume produktus, atitinkančius sveikata besirūpinančių asmenų poreikius visame pasaulyje.

„Pranamat Sales & Marketing“ vizija - padėti žmonėms atrasti savo vidinę galią; atmetant suvokiamas kliūtis ir pasirenkant pasirinktą būties būseną. Mes formuojame tiltą tarp praeities, dabarties ir ateities. Senovės praktika, šiuolaikinės technologijos ir gamtos spalvos bei modeliai sukuria novatoriškus produktus, kurie ne tik žavi savo estetika, bet ir turi ypatingą transformacinį poveikį organizmui.

Gamta įkvepia mūsų dizainą. Įkvėpti gamtos formų, spalvų ir išminties gaminame nuostabius produktus, kurie pažadina visus pojūčius.

Pranamat ECO gamina individuali įmonė "Pranamat Fabrika". IĮ "Pranamat Sales & Marketing" turi išskirtines teises parduoti ir platinti visus produktus, gaminamus IĮ "Pranamat Fabrika". Teisinė informacija:

"Pranamat Sales & Marketing" SIA
Reg.Nr.: 40103940495
Registracijos bei fizinis adresas:
29B Mukusalas gatvė, Ryga
LV-1004, Latvia
Telefonas: (+371) 67780780
(9:00-17:00 LT laiku darbo dienomis)
El. paštas: [email protected]