Pirkti
0
Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar

Apie mus

Pranamat ECO savo kelionę pradėjo 2009 metais Latvijoje. Grupė profesionalų susibūrė su tikslu sukurti neprilygstamą akupresūrinio masažo rinkinį. Tarp pastarųjų buvo mokslininkai, inžinieriai, gydytojai, fizioterapeutai, sporto ir jogos ekspertai, kurie sukūrė aukščiausios kokybės gaminį su patentuotu dizainu ir tokiu būdu sėkmingai atnešė senąją akupresūros praktiką į XXI amžių.

Nuo tada mes pasiekėme aukštą prekės ženklo žinomumą - mūsų produktai šiuo metu jau yra gerai žinomi ir mylimi visame pasaulyje. Kadangi lietuvių susidomėjimas produktu taip pat išaugo, Pranamat ECO 10 metų jubiliejaus proga buvo sukurtas ir tinklalapis www.pranamat.lt.

Daugybė klientų visame pasaulyje įvertino Pranamat ECO 5 žvaigždučių atsiliepimais. Džiaugiamės, kad ir vis daugiau lietuvių rekomenduoja mūsų produktą dėl jo ypač paprasto naudojimo ir teigiamo poveikio kūnui bei sveikatai.

Mūsų misija - teikti novatoriškus ir ekologiškus produktus, kurie puoselėja protą, kūną ir dvasią. Įkvėpti gamtos formų, spalvų ir išminties gaminame nuostabius produktus, kurie pažadina visus pojūčius.

Pranamat ECO gamina individuali įmonė "Pranamat Fabrika". IĮ "Pranamat Sales & Marketing" turi išskirtines teises parduoti ir platinti visus produktus, gaminamus IĮ "Pranamat Fabrika".

Teisinė informacija:

SIA "Pranamat Sales & Marketing"
Reg. Nr.: 40103940495
Registracijos bei fizinis adresas:
Mukusalas g. 29B, Ryga
LV-1004, Latvia
Telefonas: (+371) 67780780
(9:00-17:00 LT laiku darbo dienomis)
El. paštas: [email protected]