Pagaminta rankomis Europoje
Pagaminta rankomis Europoje
5 metų garantija
5 metų garantija
30 dienų išbandymo terminas
30 dienų išbandymo terminas
Natūralios medžiagos
Natūralios medžiagos
Pagaminta naudojant žaliąją energiją
Pagaminta naudojant žaliąją energiją
Sekite mus

Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Bendra suma:
Nuolaida:
gift_card:
Iš viso:

Greitieji apmokėjimo būdai

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Mes padarėme tai savo misija

Pranamat ECO misija - į kiekvienus namus atnešti visus akupresūrinio masažo privalumus.

Mes, kaip šiuolaikinio akupresūrinio masažo judėjimo pradininkai, džiaugiamės, kad mūsų klientai gali pasinaudoti daugiau nei per dešimtmetį sukauptais įgūdžiais ir žiniomis.

Įkurta 2009
Komandos narių 110
Pranamat ECO naudoja daugiau nei 130 šalių
Parduota produktų >2 milijonų
Unikali komanda iš >21 šalies
Laimingi klientai

Pranamat ECO: PRADŽIŲ PRADŽIA

Pranamat ECO gimė 2009 metais Latvijoje su didžiuliu potencialu plėstis. Šeimos verslas akimirksniu smarkiai išsivystė, o prekinis ženklas šiandien jau yra žinomas daugiau kaip 140 šalių. Pranamat ECO populiarumą pelnyti padėjo ne tik įvairiapusiška nauda sveikatai, kuri patvirtinta kliniškai, bet ir dėmesys ekologijai bei šiuolaikiškas dizainas.

Pranamat ECO veikimas pagrįstas akupresūros principu, kuris į Vakarus atkeliavo iš senovės Kinijos ir buvo pripažintas veiksmingu gydymo metodu senovės romėnų bei graikų. Šis tradicinis gydymo būdas naudojamas daugiau nei milijoną metų.

Pranamat ECO šiandien yra pirmasis ir vienintelis akupresūrinio masažo rinkinys, pagrįstas moksliškai. Kiekviena šio gaminio savybė, apie kurią mes kalbame, yra pagrįsta nuodugniais klinikiniais tyrimais.

Pranamat ECO

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti aukščiausios kokybės produktą, kuris pagerino kasdieninį gyvenimą jau daugiau nei milijonui žmonių. Mes nuolatos dirbame siekdami, kad jūsų patirtis su Pranamat ECO® kelionė sveikesnės gyvensenos link būtų kuo malonesnė.

Pranamat ECO

Pranamat ECO YRA...

Ekologiškas.

Ekologija visame kame. Tai ne tik žodelis "eco" žalios spalvos etiketėje - mums rūpi mūsų planeta. Mes naudojame OEKO-TEX® sertifikuotą medvilnę, liną, kokoso pluoštą ir perdirbamą HIPS plastiką, kurio gamybos procese išsiskirianti tarša yra minimali. Pakuotė taip pat yra 100% tvari ir biologiškai suyranti. Pranamat ECO yra protinga investicija, kuri paiso gamtos išteklių.

Veiksmingas.

Jūsų sveikata – mūsų svarbiausias prioritetas. Pranamat ECO efektyvumas yra pagrįstas tūkstančiais patenkintų klientų atsiliepimais. Taip pat, visiems produktams suteikiame 30 d. pinigų grąžinimo garantiją tam, kad įsigiję galėtumėte išbandyti patys.

Kokybiškas.

Kiekvienas Pranamat ECO yra pagaminamas mūsų profesionalų rankomis Rygoje, Latvijoje. Visa gamyba yra vietinė ir praeina 4 pakopų kokybės kontrolę. Mes niekada nesinaudojame pigia darbo jėga Rytuose. Nes kokybei svarbi net menkiausia smulkmena.

Išskirtinis.

Per 14 metų veiklos buvome ne kartą apdovanoti už savo masažinio rinkinio efektyvumą. Išskirtinis Pranamat ECO dizainas yra patentuotas. Taigi, jei norite kliniškai patvirtintų rezultatų, ieškokite mūsų firminių lotoso žiedų ir ryškiai žalios etiketės.

Gerinantis savijautą.

Mūsų tikslas ne tik pristatyti parduodamus produktus, bet ir įkvėpti jus gyventi sveikiau. Siekdami parodyti, kad sveikatingumas nėra kažkas sudėtingo, organizuojame konkursus ir renginius, kuriuose propaguojame sveiką gyvenseną ir dalijamės trenerių bei kineziterapeutų parengtais pratimais, kviečiame ekspertus pasidalyti savo nuoširdžiomis nuomonėmis. Pranamat ECO iš tikrųjų keičia žmonių gyvenimus ir daro įtaką sveikatai ir savijautai - paskaitykite mūsų Atsiliepimų skiltį ir įsitikinkite.

Atsakingas.

Pasirinkdami Pranamat ECO jūs prisidedate prie kitų gerovės, net patys to nežinodami. Mes reguliariai remiame įvairius vaikų, moterų, gamtosaugos ir kt. fondus. Dar viena priežastis jaustis geriau.

Mūsų istorija

2009
 • Viskas prasidėjo nuo idėjos sukurti geriausią pasaulyje akupresūrinio masažo kilimėlį, kuris atitiktų šiuolaikinio gyvenimo poreikius: būtų ypač kokybiškas ir patogus naudoti, turėtų gražų dizainą ir būtų draugiškas aplinkai.
2011
 • Pranamat ECO buvo pripažintas Šiaurės Europoje.
2013
 • Įsteigta pirmoji internetinė parduotuvė.
2014
 • Pranamat ECO patvirtintas kliniškai.
2015
 • Sukurta Pranamat ECO pagalvė.
2017
 • Atidaryti sandėliai JAV, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje ir Ispanijoje. Tokiu būdu siekiame užtikrinti greitesnį pristatymą bei sumažinti anglies dvideginio pėdsaką.
2018
 • Pranamat ECO sertifikuotas OEKO-TEX ir gavo „Live Organic Award“ ir „Eco Best Award“ apdovanojimus.
2019
 • Startavo internetinė parduotuvė Lietuvoje.
2020
 • Žurnalas Independent Pranamat ECO nominavo "geriausiu pirkiniu", taip pat gavome „Wellness Innovation“ apdovanojimą už sveikatingumo naujoves.
2021
 • Pasiekėme savo "zero waste" tikslą metais anksčiau, nei planavome. Perėjome prie 100% žaliosios energijos.
 • Sėkmingas mūsų prekės ženklo pristatymas Nyderlanduose ir Čekijoje.
2022
 • Apšiltintas Pranamat ECO fabriko stogas ir ant jo sumontuotos saulės baterijos.
 • "Health & Wellbeing 2022" apdovanojimo "Sleep Savior" kategorijos finalistas.
 • Sėkmingas prekės ženklo pristatymas Slovėnijoje ir Portugalijoje.