Pirkti
0
Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar

Pristatymo ir grąžinimo politika

Toliau pateiktos sąlygos taikomos visiems užsakymams įsigijus prekes iš pranamat.lt elektroninės parduotuvės.

Prekių kiekis

Prekių tiekimas šioje svetainėje priklauso nuo turimo kiekio sandėlyje. Pirkimo metu ne visada turime galimybę jus informuoti tiksliai, kiek/ar šiuo metu turime tam tikros prekės atsargų. Tokiu retu atveju mes su jumis susisieksime bei pasiūlysime alternatyvą arba grąžinsime pinigus.

Sutartiniai įsipareigojimai

Pateikę užsakymą internetu pranamat.lt svetainėje, netrukus gausite el.laišką, patvirtinantį, jog jūsų užsakymas yra gautas ir išsamiai nurodantį užsakymo turinį. Jūsų užsakymas reiškia jūsų ketinimą įsigyti mūsų produktą, kurį mes patvirtiname, pristatę jums prekes. Bet kuris produktas, kuris sudaro tą patį užsakymą, bet nėra pristatytas, netenka šios sutarties galiojimo.

Pristatymas

Pristatymo kaina gali kisti priklausomai nuo pasirinkto regiono ir pristatymo būdo. Išsami informacija apie pristatymo mokesčius ir sąlygas bus pateikta užsakymo metu ir bus įtraukta į užsakymo patvirtinimą, kurį gausite el. paštu.

Mes pasiliekame teisę priskirti papildomus pristatymo mokesčius, jei pristatymas kainuos ženkliai daugiau negu įprastai. Tokiu atveju, gavę užsakymą, su Jumis susisieksime, kad galėtume pranešti apie visus papildomus mokesčius, o tada galėsite sumokėti papildomą mokestį ir tęsti užsakymą, arba jį atšaukti.

Visi užsakymai yra išsiunčiami per 1 darbo dieną nuo mokėjimo gavimo. Elektroniniu paštu gausite nuorodą, kuri jums leis sekti savo siuntos statusą.

Siuntos Lietuvoje paprastai pristatomos per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Atkreipkite dėmesį, kad pristatymą atlieka trečiosios šalies tiekėjas, todėl mes negalime būti atsakingi už siuntų vėlavimą.

Jeigu prekės jūsų nepasiekia, susisiekite su mumis el. paštu [email protected]

Mes negalime grąžinti jums apmokėjimo tuo atveju, jei trečiosios šalys pameta ar kitaip praranda prekes.

Atšaukimas ir grąžinimas

Visoms prekėms galioja 30 dienų pinigų grąžinimo politika, kuri pradeda galioti nuo tos dienos, kai prekę gaunate. Jei pirkinys netenkina jūsų lūkesčių, pasirūpinkite jo grąžinimu per šį periodą. Mes paprašysime prekę atsiųsti atgal ir grąžinsime už prekę sumokėtus pinigus.

Jei norite grąžinti prekę, prašome susisiekti su mumis el.paštu [email protected]

Produktą turite teisę išmėginti, tačiau grąžintas jis turi būti pradinės būklės, nesugadintas ir originalioje pakuotėje. Išsaugokite visus mokėjimo ir pristatymo dokumentus ir pridėkite juos siųsdami prekes atgal.

Gavę grąžintinas prekes, įvertinsime jų būklę ir grąžinsime jums pinigus į tą pačią mokėtojo sąskaitą. Pinigų grąžinimas gali užtrukti iki 7 darbo dienų.

Prekių pristatymo bei grąžinimo kaina nėra kompensuojama. Atkreipkite dėmesį, kad grąžinant prekes jų siuntimo kaina gali būti didesnė, nei ją mokėjote užsakymo metu.