Pagaminta rankomis Europoje
Pagaminta rankomis Europoje
5 metų garantija
5 metų garantija
30 dienų išbandymo terminas
30 dienų išbandymo terminas
Natūralios medžiagos
Natūralios medžiagos
Pagaminta naudojant žaliąją energiją
Pagaminta naudojant žaliąją energiją
Sekite mus

Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Bendra suma:
Nuolaida:
gift_card:
Iš viso:

Greitieji apmokėjimo būdai

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Atšaukimas ir grąžinimas

Visoms prekėms galioja 30 dienų pinigų grąžinimo politika, kuri pradeda galioti nuo tos dienos, kai prekę gaunate. Jei pirkinys netenkina jūsų lūkesčių, pasirūpinkite jo grąžinimu per šį periodą. Mes paprašysime prekę atsiųsti atgal ir grąžinsime už prekę sumokėtus pinigus.

Jei norite grąžinti prekę, prašome susisiekti su mumis el.paštu [email protected]

Produktą turite teisę išmėginti, tačiau grąžintas jis turi būti pradinės būklės, nesugadintas ir originalioje pakuotėje. Išsaugokite visus mokėjimo ir pristatymo dokumentus ir pridėkite juos siųsdami prekes atgal.

Gavę grąžintinas prekes, įvertinsime jų būklę ir grąžinsime jums pinigus į tą pačią mokėtojo sąskaitą. Pinigų grąžinimas gali užtrukti iki 10 darbo dienų.

Prekių pristatymo bei grąžinimo kaina nėra kompensuojama. Atkreipkite dėmesį, kad grąžinant prekes jų siuntimo kaina gali būti didesnė, nei ją mokėjote užsakymo metu.

Muito mokesčiai

Jei šalis, į kurią pristatomas jūsų užsakymas, yra už Europos Sąjungos ribų, visus papildomus mokesčius už muitinės įforminimą turite sumokėti jūs. Mes nekontroliuojame šių mokesčių ir negalime numatyti, kokie jie gali būti.

Muitinės politika įvairiose šalyse skiriasi, todėl, norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su vietine muitinės įstaiga.

Kai kurių šalių muitinės reikalauja, kad prekių gavėjas prieš atsiimdamas siuntą užpildytų tam tikrą formą. Gali būti reikalaujama pateikti gavėjo asmens dokumentą.

Jei užsakymas yra dovana, ant pakuotės yra užrašas „Dovana“, tačiau prekės kaina vis tiek nurodoma muitinės formoje. Muitinė reikalauja, kad dovanos daikto vertę nurodytume tiesiai ant siuntinio.

Pristatymas

Pristatymo kaina gali kisti priklausomai nuo pasirinkto regiono ir pristatymo būdo. Išsami informacija apie pristatymo mokesčius ir sąlygas bus pateikta užsakymo metu ir bus įtraukta į užsakymo patvirtinimą, kurį gausite el. paštu.

Mes pasiliekame teisę priskirti papildomus pristatymo mokesčius, jei pristatymas kainuos ženkliai daugiau negu įprastai. Tokiu atveju, gavę užsakymą, su Jumis susisieksime, kad galėtume pranešti apie visus papildomus mokesčius, o tada galėsite sumokėti papildomą mokestį ir tęsti užsakymą, arba jį atšaukti.

Kai jūsų užsakymas bus paruoštas išsiųsti, elektroniniu paštu gausite nuorodą, kuri jums leis sekti savo siuntos statusą.

Siuntos Lietuvoje paprastai pristatomos per 2-3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Esant pirkimo pikams (didžiųjų švenčių metu ir kt.), pristatymo laikas gali būti ilgesnis. Atkreipkite dėmesį, kad pristatymą atlieka trečiosios šalies tiekėjas, todėl mes negalime būti atsakingi už siuntų vėlavimą.

Jeigu prekės jūsų nepasiekia, susisiekite su mumis el. paštu [email protected]

Pristatymo ir grąžinimo politika

Toliau pateiktos sąlygos taikomos visiems užsakymams įsigijus prekes iš pranamat.lt elektroninės parduotuvės.