Pirkti dabar
0
Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar

Pristatymo ir grąžinimo politika

Toliau pateiktos sąlygos taikomos visiems užsakymams įsigijus prekes iš pranamat.lt elektroninės parduotuvės.

Prieinamumas

Prekių tiekimas iš šios svetainės priklauso nuo turimų prekių kiekio sandėlyje. Mes ne visada galime jus informuoti pirkimo metu, kiek/ar šiuo metu turime tam tikros prekės atsargų. Tokiu retu atveju mes pasiūlysime jums kruopščiai atrinktą alternatyvą arba grąžinsime pinigus.

Sutartis

Pateikus produkto užsakymą internetu pranamat.lt, mes atsiųsime jums el.laišką, patvirtinantį jūsų užsakymo gavimą ir išsamiai nurodantį užsakymo turinį. Jūsų užsakymas parodo jūsų ketinimą įsigyti mūsų produktą, kurį mes patvirtiname, pristatę jums prekes. Bet kuris produktas, kuris sudaro tą patį užsakymą, bet nėra pristatytas, netenka šios sutarties galiojimo.

Pristatymas

Pristatymo kaina gali kisti priklausomai nuo pasirinkto regiono ir pristatymo būdo. Išsami informacija apie pristatymo mokesčius ir sąlygas bus pateikta užsakymo metu ir bus įtraukta į užsakymo patvirtinimą, kurį gausite el. paštu.
Mes pasiliekame teisę priskirti papildomus pristatymo mokesčius, jei pristatymas kainuos ženkliai daugiau negu įprastai. Tokiu atveju, gavę užsakymą, su Jumis susisieksime, kad galėtume pranešti apie visus papildomus mokesčius, o tada galėsite sumokėti papildomą mokestį ir tęsti užsakymą, sumažinti užsakymo dydį arba atšaukti.
Visi užsakymai bus išsiųsti per 1 darbo dieną nuo mokėjimo gavimo. Atkreipkite dėmesį, kad pristatymą atlieka trečiosios šalies tiekėjas, todėl mes negalime būti atsakingi už siuntų vėlavimą. Jeigu prekės jūsų nepasiekia, susisiekite su mumis. Mes negalime grąžinti jums apmokėjimo tuo atveju, jei trečiosios šalys pameta ar kitaip praranda prekes.

Atšaukimas ir grąžinimas

Siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo politiką, kuri pradeda galioti nuo užsakymo gavimo dienos. Jei savo pirkiniu esate nepatenkinti, pasirūpinkite jų grąžinimu per šį periodą – mes neužduosime jokių papildomų klausimų.
Produktas turi būti grąžintas mums pradinės būklės, nepažeistas, originalioje pakuotėje, per 30 dienų nuo užsakymo gavimo. Išsaugokite visus mokėjimo ir pristatymo dokumentus ir pridėkite juos siunčiant prekes atgal.
Gavę grąžintinas prekes, įvertinsime jų būklę ir grąžinsime jums pinigus. Grąžinimas užtruks iki 10 dienų. Pradinio užsakymo pristatymo bei grąžinimo siuntos nėra grąžinama. Atkreipkite dėmesį, kad grąžinant prekes siuntimo kaina gali būti didesnė už pradinę siuntos kainą. Jei norite grąžinti prekę, prašome susisiekti su mumis el.paštu [email protected]
Jei produktas yra nepakankamai kokybiškas ar turi trūkumų ir yra grąžinamas per 30 dienų, mes padengsime visas grąžinimo išlaidas. Pateikite mokėjimo įrodymą ir parašykite mums apie siekį grąžinti prekę ir siuntimą adresu [email protected]
Tačiau, jei gaminys yra sugedęs arba jo kokybė turi trūkumų, padengsime visą pirkinio sumą, įskaitant ir siuntimo bei grąžinimo išlaidas. Jūsų grąžinamoji išmoka bus grąžinta per 10 dienų nuo to laiko, kai gausime jūsų grąžintiną prekę.