Pagaminta rankomis Europoje
Pagaminta rankomis Europoje
5 metų garantija
5 metų garantija
30 dienų išbandymo terminas
30 dienų išbandymo terminas
Natūralios medžiagos
Natūralios medžiagos
Pagaminta naudojant žaliąją energiją
Pagaminta naudojant žaliąją energiją
Sekite mus

Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Bendra suma:
Nuolaida:
gift_card:
Iš viso:

Greitieji apmokėjimo būdai

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Terminai ir sąlygos

Naršydami šioje Svetainėje jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su šiais terminais ir sąlygomis:

Terminologija

Skiltyse "Terminai ir sąlygos", "Privatumo politika", "Sutartis" ir kt., sąvokos "Klientas", "Pirkėjas", "Jūs", "Jūsų" ir pan. reiškia Jus, asmenį, kuris naršo šioje svetainėje ir sutinka su Įmonės Terminais ir sąlygomis.
Sąvokos "Pardavėjas", "Įmonė", "Mes", "Mūsų" ir pan. reiškia mūsų Įmonę, "ROCS" SIA, Reg. Nr. 40003455038, addresas Brīvības iela 111-6, Ryga, LV-1001, Latvija.
Sąvokos “Šalis”, “Šalys" ir pan, reiškia abu, Klientą ir Įmonę, arba kažkurį vieną iš jų.
Bet koks minėtų terminų vartojimas vienaskaita, daugiskaita, didžiąja raide ir kt. yra laikomas vienas kitą pakeičiančiais ir jų reikšmė išlieka ta pati.

Internetinės parduotuvės atsakomybė

Internetinė parduotuvė Pranamat.lt yra Pardavėjo nuosavybė ir skirta nuotoliniam produktų pardavimui internetu.
Internetinėje parduotuvėje Pirkėjas gali peržiūrėti produktus, apskaičiuoti užsakymo kainą ir pateikti užsakymą be registracijos.
Internetinė parduotuvė nėra atsakinga už informacijos, kurią Pirkėjas pateikė pateikdamas užsakymą, turinį ar jo tikslumą.

Pirkėjo atsakomybė

Pirkėjas, pateikdamas užsakymą internetinėje parduotuvėje, patvirtina savo sutikimą su šioje svetainėje numatytomis sąlygomis.
Pirkėjas yra atsakingas už informacijos, pateiktos užsakymo metu, tikslumą.
Pirkėjas įsipareigoja suteikti galimybę Kurjeriui pristatyti prekę.
Pirkėjas produktą perka tik asmeniniais, šeimos ar namų ūkio tikslais, nesusijusiais su jokia komercine veikla.

Atsakomybės ribojimas

Šioje svetainėje pateikiama informacija yra teikiama tokia, "kokia yra", be jokių rezultato garantijų, nei tiesioginių, nei numanomų, įskaitant, pvz., tinkamumo tam tikrai paskirčiai garantijas.
Įmonė neteikia jokių garantijų dėl šioje svetainėje teikiamos informacijos arba turinio tikslumo, išsamumo arba prieinamumo. Šioje svetainėje esančioje informacijoje gali būti techninių netikslumų ar spausdinimo klaidų. Čia pateikiama informacija arba produktai gali būti periodiškai keičiami.
Įmonė nėra atsakinga už tiesioginę arba netiesioginę žalą ir neprisiima jokios atsakomybės arba įsipareigojimų už nuostolius arba žalą, kurią patyrė asmuo dėl šioje svetainėje pateikiamos informacijos arba turinio netinkamo pritaikymo ir naudojimo.
Gali būti taikomi ir kitokie atsakomybės apribojimai ir atmetimai, numatyti Latvijos įstatymuose.

Sutarties dalykas

Pardavėjas, remdamasis Pirkėjo užsakymu, parduoda prekes Pirkėjui pagal svetainėje nustatytas sąlygas ir kainas, su sąlyga, kad prekės yra Pardavėjo sandėlyje.
Pirkėjo užsakytas ir apmokėtas prekes pristato Pardavėjas.
Santykius tarp Pirkėjo ir Pardavėjo reglamentuoja Latvijos įstatymai, įskaitant Latvijos civilinio kodekso nuostatas dėl mažmeninės prekybos ir Latvijos įstatymus dėl vartotojų teisių apsaugos.
Laikoma, kad asmuo visiškai ir be išimties sutiko su visomis sutarties sąlygomis ir priedais nuo to momento, kai Pardavėjas gauna pranešimą apie Pirkėjo ketinimą pirkti prekes Pardavėjo siūlomomis sąlygomis ir nuo šio momento yra laikoma, kad asmuo yra sudaręs su Pardavėju sutartį dėl užsakytų prekių pirkimo-pardavimo ir įgyja Pirkėjo statusą.

Prekių pirkimo tvarka

Pirkėjas turi teisę pateikti bet kurio internetinėje parduotuvėje siūlomo produkto užsakymą. Pirkėjas gali užsisakyti bet kokį produktų skaičių.
Pirkėjas užsakymą pateikti gali per internetinę parduotuvę.
Gavęs užsakymą, Pardavėjas patvirtina jį išsiųsdamas elektroninį laišką, nurodydamas užsakytos prekės kainą ir bendrą užsakymo sumą.
Jei prekių sandėlyje nėra, Pardavėjas privalo apie tai pranešti Pirkėjui (telefonu arba el. paštu).
Jei prekė išparduota, Pirkėjas turi teisę ją pakeisti kita arba atšaukti užsakymą.

Apmokėjimas už prekes

Pirkėjas už prekę sumokėti turi užsakymo pateikimo metu tiesioginiu bankiniu mokėjimu per Paysera mokėjimo sistemą arba apmokėti bankine kortele (per Paysera, Stripe arba Paypal mokėjimo sistemas).
Atsiskaitymas grynaisiais pinigais galimas pasirinkus apmokėjimą per Paysera sistemą bei atsispausdinus mokėjimo kvitą. Kvitą apmokėti galima Lietuvos pašto skyriuose, Maxima kasose bei Perlo terminaluose.

Prekių pristatymas

Prekių pristatymo būdai, tvarka ir terminai yra nurodyti interneto svetainės skiltyje „Pristatymas ir grąžinimas“.

Garantija ir pretenzijos

Visoms Prekėms suteikiamas 5 metų garantinis laikotarpis.
Gavęs nekokybišką prekę, Pirkėjas privalo informuoti pardavėją apie tai per 48 valandas po prekės gavimo. Kitu atveju laikoma, jog defektas atsirado ne transportavimo, o prekės naudojimo metu.
Gavus nekokybišką Prekę arba pastebėjus kokių nors Prekės kokybės trūkumų garantijos laikotarpiu, prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected], pateikiant užsakymo numerį, defekto aprašymą ir nuotrauką. Pretenzija bus išnagrinėta ne vėliau kaip per 14 dienų nuo skundo gavimo dienos.
Pirkėjas, pateikęs pirkimo dokumentus, turi teisę reikalauti pakeisti nekokybišką prekę kita.

Prekės grąžinimas

Geros būklės prekę galima grąžinti per 30 dienų nuo užsakymo gavimo, su sąlyga, kad bus išsaugota originali produkto pakuotė, pristatymo ir apmokėjimo dokumentai. Daugiau informacijos svetainės skiltyje „Pristatymas ir grąžinimas“.

Prieinamumas

Jei nenurodyta kitaip, šioje svetainėje pateikiamos paslaugos yra prieinamos tik Europos Sąjungoje arba susijusios su prekių siuntimo paslauga iš Europos Sąjungos. Visa reklama yra skirta tik Europos Sąjungos rinkai. Įmonė stengiasi pateikti kiek galima tinslesnę informaciją šioje svetainėje, tačiau negarantuoja, kad ji visuomet yra savalaikė ir be klaidų.

Kitos sąlygos

Sutartinius santykius tarp pardavėjo ir pirkėjo reglamentuoja Latvijos įstatymai.
Ši sutartis įsigalios tą dieną, kai Pirkėjas pateiks užsakymą, ir nebus nutraukta tol, kol šalys neįvykdys visų įsipareigojimų.
Visi ginčai ar nesutarimai tarp šalių, kurie gali kilti vykdant įsipareigojimus pagal šią sutartį, bus išspręsti tarpininkavimo būdu. Tuo atveju, jei jie negali būti išspręsti, šalys turi teisę ginti savo interesus teisme.
Internetinė parduotuvė pasilieka teisę išplėsti ar apriboti prekių pasiūlą, keisti kainas, reguliuoti prieigą prie bet kokio produkto pirkimo ir sustabdyti ar nutraukti bet kurio produkto pardavimą, jei tai atrodo būtina.

Konfidencialumas

Mes laikomės 1998 m. Duomenų apsaugos įstatymo, pagal kurį Kliento duomenimis gali būti dalijamasi su trečiąja šalimi. Tačiau Kliento įrašai yra laikomi konfidencialiais ir gali būti atskleidžiami tik trečiosioms šalims, kurios turi tam teisėtą pagrindą ir padeda mums suteikti paslaugas. Klientas turi teisę reikalauti visų mūsų saugomų Kliento įrašų ir jų kopijų su sąlyga, kad toks prašymas yra pagrįstas. Prašome klientų saugoti visus su mūsų paslaugomis susijusius rašytinius dokumentus ir prireikus, juos mums pateikti. Mes neparduosime ir kitaip nesidalinsime jūsų asmenine informacija su jokia trečiaja šalimi, kuri nėra su tuo susijusi ir nenaudosime jūsų el. pašto adreso nepageidaujamiems laiškams siųsti. Visi šios įmonės el. laiškai bus susiję tik su sutartų paslaugų ir produktų teikimu.