Pagaminta rankomis Europoje
Pagaminta rankomis Europoje
5 metų garantija
5 metų garantija
30 dienų išbandymo terminas
30 dienų išbandymo terminas
Natūralios medžiagos
Natūralios medžiagos
Pagaminta naudojant žaliąją energiją
Pagaminta naudojant žaliąją energiją
Sekite mus

Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Bendra suma:
Nuolaida:
gift_card:
Iš viso:

Greitieji apmokėjimo būdai

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Kontraindikacijos

Galioja nuo 2018 m. rugpjūčio 30 d.

KONTRAINDIKACIJOS IR ĮSPĖJIMAI

Jei turite kokių nors žemiau išvardintų sveikatos sutrikimų, prieš pradėdami naudoti Pranamat ECO pasitarkite su gydytoju. Šis sąrašas nėra išsamus ir baigtinis – turėdami abejonių dėl savo būklės, visuomet pasitarkite su gydytoju:

  • Nėštumas;
  • Kraujo krešėjimo problemos (hemofilija), antikoaguliantų arba kraują skystinančių preparatų naudojimas;
  • Onkologija;
  • Epilepsija;
  • Didelis odos pažeidimas (sunki egzema ar psoriazė, pūslėlinė), ypatingai produkto naudojimo srityse;
  • Karščiavimas arba kita ūminė liga;
  • Širdies arba kraujagyslių liga;
  • Sunki bet kokios ligos forma;
  • Bet kokia sąlyga ir būklė, dėl kurios išsivystė jutimo procesų sutrikimai;
  • Tromboflebitas.

MEDICININĖS ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

Šioje svetainėje minimi produktai ir jų aprašymai nėra skirti diagnozuoti, išgydyti ar užkirsti kelią ligoms ir tokiu būdu pakeisti medicininį gydymą ir pagalbą. Patarimai dėl individualaus paciento gydymo ar priežiūros turėtų būti gauti pasikonsultavus su gydytoju arba kvalifikuotu sveikatos priežiūros specialistu, turinčiu galimybę susipažinti su su paciento ligos istorija.

Kiekvieno asmens rezultatai yra individualūs ir gali skirtis priklausomai nuo aplinkybių. Produkto naudojimas (arba jo nenaudojimas) turėtų vykti atsižvelgus į konkrečią paciento medicininę situaciją, sveikatos priežiūros specialisto medicininę diagnozę ir dėl produkto naudojimo turi būti nuspręsta tik po to, kai aptariama konkreti paciento situacija - tikslai, rizika ir nauda bei kita svarbi informacija.

Bet kurio (-ių) asmens (-ų) šioje svetainėje pateikti atsiliepimai yra jų asmeninė nuomonė ir neturi pakeisti šių nuostatų, asmeninės medicininės istorijos įvertinimų bei negarantuoja tokių pačių rezultatų.

Šioje svetainėje (arba su ja susijusiose kitose svetainėse) esantys tekstai ir vaizdai nesiekia perteikti jokių tiesioginių ar numatomų garantijų dėl produkto naudojimo rezultatų ar naudos. Klientas turėtų pats įvertinti, ar naudoti šias priemones, ar ne, atsižvelgdamas į riziką ir naudą bei pasikonsultavęs su sveikatos priežiūros specialistu.

SVARBU: Pranamat ECO neatšaukia ir nepanaikina medicininio gydymo reikalingumo. Tai nėra vaistas nuo visų ligų. Savidiagnozės dėl kompetencijos trūkumo ir laiku nepradėtas medicininis gydymas gali turėti rimtų pasekmių jūsų sveikatai. Jei kyla bet kokių abejonių dėl jūsų būklės arba šio produkto naudojimo, visuomet pasitarkite su gydytoju.