Pirkti dabar
0
Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar

Medicininės atsakomybės apribojimas

Galioja nuo 2018 m. rugpjūčio 30 d.

Šioje svetainėje minimi produktai ir jų aprašymai nėra skirti diagnozuoti, gydyti, išgydyti ar užkirsti kelią ligoms ir tokiu būdu pakeisti medicininę pagalbą. Patarimai dėl individualaus paciento gydymo ar priežiūros turėtų būti gauti pasikonsultavus su gydytoju arba kvalifikuotu sveikatos priežiūros specialistu, turinčiu galimybę susipažinti su pacientu ir (arba) susipažinti su paciento ligos istorija.

Šioje svetainėje esanti informacija ir patarimai nėra skirti gydytojo ar sveikatos priežiūros specialisto paslaugoms pakeisti. Kiekvieno asmens rezultatai yra individualūs ir gali skirtis priklausomai nuo aplinkybių. Produkto naudojimas (arba jo nenaudojimas) turėtų vykti atsižvelgus į konkrečią paciento medicininę situaciją, sveikatos priežiūros specialisto medicininę diagnozę ir dėl produkto naudojimo turi būti nuspręsta tik po to, kai aptariama konkreti paciento situacija - tikslai, rizika ir nauda bei kita svarbi informacija.

Bet kurio (-ių) asmens (-ų) šioje svetainėje pateikti atsiliepimai ar pareiškimai neturi pakeisti šių nuostatų, asmeninės medicininės istorijos įvertinimų bei negarantuoja tokių pačių rezultatų.

Šioje svetainėje (arba su ja susijusiose kitose svetainėse) esantys tekstai ir vaizdai nesiekia perteikti jokių tiesioginių ar numatomų garantijų dėl produkto naudojimo rezultatų ar naudos. Pacientas turėtų pats įvertinti, ar naudoti šias priemones, ar ne, atsižvelgdamas į riziką ir naudą bei pasikonsultavęs su sveikatos priežiūros specialistu.

ĮSPĖJIMAI

Jei turite kokių nors žemiau išvardintų sveikatos sutrikimų, prieš pradėdami naudoti Pranamat ECO pasitarkite su gydytoju. Šis sąrašas jokiu būdu nėra išsamus ir baigtinis – turėdami abejonių dėl savo būklės, visuomet pasitarkite su gydytoju:

  • Onkologija;
  • Kraujo krešėjimo problemos (hemofilija), antikoaguliantų arba kraują skystinančių preparatų naudojimas;
  • Epilepsija;
  • Didelis odos pažeidimas (sunki egzema ar psoriazė, pūslėlinė), ypatingai produkto naudojimo srityse;
  • Nėštumas;
  • Karščiavimas arba kita ūminė liga;
  • Širdies arba kraujagyslių liga;
  • Sunki bet kokios ligos forma;
  • Bet kokia sąlyga ir būklė, dėl kurios išsivystė jutimo procesų sutrikimai;
  • Tromboflebitas.

SVARBU: Pranamat ECO neatšaukia ir nepanaikina medicininio gydymo reikalingumo. Tai nėra vaistas nuo visų ligų. Savidiagnozės dėl kompetencijos trūkumo ir laiku nepradėtas medicininis gydymas gali turėti rimtų pasekmių jūsų sveikatai. Jei kyla bet kokių abejonių dėl jūsų būklės arba šio produkto naudojimo, visuomet pasitarkite su gydytoju.

Naudojantis šiuo tinklalapiu pripažįstate ir priimate svetainės apribojimus. Draudžiama kopijuoti bet kokį tinklalapyje esantį tekstą, vaizdą ar strategiją tiek komerciniais, tiek asmeniniais tikslais; bet koks tokio pobūdžio kopijavimas gali vykti tik iš anksto pranešus bei gavus raštišką „Pranamat Sales & Marketing“ sutikimą.