Pagaminta rankomis Europoje
Pagaminta rankomis Europoje
5 metų garantija
5 metų garantija
30 dienų išbandymo terminas
30 dienų išbandymo terminas
Natūralios medžiagos
Natūralios medžiagos
Pagaminta naudojant žaliąją energiją
Pagaminta naudojant žaliąją energiją
Sekite mus

Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Bendra suma:
Nuolaida:
gift_card:
Iš viso:

Greitieji apmokėjimo būdai

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Kaip naudoti Pranamat ECO

6 ŽINGSNIAI GERESNĖS SAVIJAUTOS LINK

Tereikia vos 20 minučių kasdien, kad pastebėtumėte teigiamus pokyčius savo savijautoje. Svarbiausia - reguliarumas. Pradėkime!

Mes įsitikinę, jog niekada nepamiršite pirmųjų savo masažo su Pranamat ECO akimirkų – tas jausmas nepakartojamas! Po keleto minučių kūną užlieja maloni šiluma, įtampa nuslūgsta, diskomfortas dingsta ir masažas pradeda teikti malonumą.

Nugaros masažas

Back massage

Pradėkite nuo klasikinio nugaros masažo. Patieskite masažinį kilimėlį ant kieto paviršiaus, jei norite itin intensyvaus masažo arba ant lovos, jei esate tik pradedantis Pranamat ECO naudotojas. Padėkite masažinę pagalvė ties galva. Atsisėskite ant masažinio kilimėlio ir lėtai atsigulkite ant lotosų. Įsitaisykite patogiai ant masažinės pagalvės taip, kad ji apimtų kaklą ir remtųsi į pečius. Jei norite intensyvesnio masažo nugaros apačiai, sulenkite kelius ir pritraukite juos prie krūtinės.

Back massage

Jei jūsų oda yra jautri ir masažiniai lotosai atrodo labai aštrūs, pirmųjų masažų metu dėvėkite plonus marškinėlius. Po keleto kartų, kai su šiuo pojūčiu apsiprasite, atidenkite dalį nugaros ir galiausiai pamėginkite masažą visai nuoga oda. Pirmi pėdų masažai gali būti atliekami dėvint kojines, stangrinantis šlaunų masažas – dėvint tampres.

Juosmens masažas

Lower Back massage

Siekiant intensyvaus juosmens masažo, padėkite Pranamat ECO pagalvę ant masažinio kilimėlio ties juosmeniu ir atsigulkite. Sulenkite kelius.

Lower back massage

Jei masažinės pagalvės neturite, susukite rankšluostį į ritinį ir pakiškite jį po Pranamat ECO kilimėliu ties juosmeniu.

Pečių masažas

Neck massage

Svajojate apie pečių masažą? Turint Pranamat ECO pagalvę, pečių masažas bus prieinamas visada. Tiesiog padėkite masažinę pagalvę po galva taip, kad ji apimtų kaklą ir pečius. Užtenka vos 20 minučių kasdien! Pranamat ECO pagalvė ir Pranamat Mini yra kompaktiško dydžio, taigi patogūs pasiimti su savimi keliaujant.

Pilvo masažas

Tummy massage

Taip, Pranamat ECO gali taip pat būti naudojamas ir pilvo masažui. Tiesiog atsigulkite ant kilimėlio ant pilvo ir pagulėkite 5-15 minučių. Laikas greičiau prabėgs, jei skaityse knygą ar žiūrėsite mėgstamą serialą.

Tummy massage

Rankų ir pėdų masažas

Palm and foot massage

Nebeįsivaizduojate savo gyvenimo be šių spygliukų? Pažįstamas jausmas. Jei prie akupresūrinio masažo nugarai jau pripratote, pamėginkite ir pėdų masažą. Keletą minučių pastovėkite ant savo Pranamat kilimėlio arba uždėkite ant jo pėdas sėdėdami. Pamasažuokite ir delnus – tai padės jums atgauti energiją. Masažo intensyvumą reguliuokite spausdami. Pranamat Mini patogu laikyti tiesiog prie savo darbo stalo ir naudoti pagal poreikį, kai trūksta produktyvumo.

Palm and foot massage

Odos tonizavimas

Massage for toning the skin

Pranamat ECO masažiniai lotusai puikiai tinka probleminių kūno vietų tonizavimui (pvz., šlaunims). Svarbiausia, jaustis patogiai! Pamėginkite tai po sporto ar dušo, kai audiniai bus apšilę. Atsisėskite ant savo Pranamat ECO ištiesę kojas. Masažinę pagalvę padėkite po keliais. Dabar turite 15 minučių laiko žaliajam kokteiliui išgerti arba tiesiog pokalbiui telefonu.

Massage for toning the skin

Pranamat ECO tarnaus jums daugelį metų

Pranamat ECO durerà per molti anni

Pagrindinės naudojimo taisyklės

Masažinis rinkinys Pranamat ECO yra rankų darbo ir tarnaus jums ilgą laiką, jei naudosite jį teisingai.

  • Laikykite savo Pranamat ECO sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.
  • Masažinio kilimėlio užvalkalas gali būti skalbiamas tik rankomis vėsiame vandenyje. Nepamirškite pašalinti kokosų pluošto užpildo – jo sušlapinti negalima.
  • Masažiniai elementai gali būti plaunami švelniu šepečiu, naudojant švelnų skalbiklį.
  • Siekdami apsaugoti masažinius elementus, lenkite kilimėlį pusiau tik palikdami lotosus išorėje. Nedėkite ant kilimėlio ir pagalvės sunkių daiktų, nelipkite avėdami batais ir nenaudokite vilkėdami džinsais ar kitais storo audinio drabužiais.