Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

NAUDOJIMAS

6 ŽINGSNIAI GERESNĖS SAVIJAUTOS LINK

Tereikia vos 20 minučių kasdien, kad pastebėtumėte teigiamus pokyčius savo savijautoje. Svarbiausia - reguliarumas. Pradėkime! 

Mes įsitikinę, jog niekada nepamiršite pirmųjų savo masažo su Pranamat ECO akimirkų – tas jausmas nepakartojamas! Po keleto minučių kūną užlieja maloni šiluma, įtampa nuslūgsta, diskomfortas dingsta ir masažas pradeda teikti malonumą.

Nugaros masažas

Nugaros masažas
           
               

Pradėkite nuo klasikinio nugaros masažo. Patieskite masažinį kilimėlį ant kieto paviršiaus, jei norite itin intensyvaus masažo arba ant lovos, jei esate tik pradedantis Pranamat ECO naudotojas. Padėkite masažinę pagalvė ties galva. Atsisėskite ant masažinio kilimėlio ir lėtai atsigulkite* ant lotosų. Įsitaisykite patogiai ant masažinės pagalvės taip, kad ji apimtų kaklą ir remtųsi į pečius. Jei norite intensyvesnio masažo nugaros apačiai, sulenkite kelius ir pritraukite juos prie krūtinės.

* Atsargiai – nesiremkite į lotosus alkūnėmis!

Nugaros masažas

Nuo ko pradėti?

Jei jūsų oda yra jautri ir masažiniai lotosai atrodo labai aštrūs, pirmųjų masažų metu dėvėkite plonus marškinėlius. Po keleto kartų, kai su šiuo pojūčiu apsiprasite, atidenkite dalį nugaros ir galiausiai pamėginkite masažą visai nuoga oda. Pirmi pėdų masažai gali būti atliekami dėvint kojines, stangrinantis šlaunų masažas – dėvint tampres.

Juosmens masažas

Juosmens masažas

Siekiant intensyvaus juosmens masažo, padėkite Pranamat ECO pagalvę ant masažinio kilimėlio ties juosmeniu ir atsigulkite. Sulenkite kelius.

Juosmens masažas

Jei masažinės pagalvės neturite, susukite rankšluostį į ritinį ir pakiškite jį po Pranamat ECO kilimėliu ties juosmeniu.

Pečių masažas

Pečių masažas

Svajojate apie pečių masažą? Turint Pranamat ECO pagalvę, pečių masažas bus prieinamas visada. Tiesiog padėkite masažinę pagalvę po galva taip, kad ji apimtų kaklą ir pečius. Užtenka vos 20 minučių kasdien! Pranamat ECO pagalvė ir Pranamat Mini yra kompaktiško dydžio, taigi patogūs pasiimti su savimi keliaujant.

Pilvo masažas

Pilvo masažas

Taip, Pranamat ECO gali taip pat būti naudojamas ir pilvo masažui. Tiesiog atsigulkite ant kilimėlio ant pilvo ir pagulėkite 5-15 minučių. Laikas greičiau prabėgs, jei skaityse knygą ar žiūrėsite mėgstamą serialą.

Pilvo masažas

Rankų ir pėdų masažas

Rankų ir pėdų masažas

Nebeįsivaizduojate savo gyvenimo be šių spygliukų? Pažįstamas jausmas. Jei prie akupresūrinio masažo nugarai jau pripratote, pamėginkite ir pėdų masažą. Keletą minučių pastovėkite ant savo Pranamat kilimėlio arba uždėkite ant jo pėdas sėdėdami. Pamasažuokite ir delnus – tai padės jums atgauti energiją. Masažo intensyvumą reguliuokite spausdami. Pranamat Mini patogu laikyti tiesiog prie savo darbo stalo ir naudoti pagal poreikį, kai trūksta produktyvumo.

Rankų ir pėdų masažas

Odos tonizavimas

Odos tonizavimas

Pranamat ECO masažiniai lotusai puikiai tinka probleminių kūno vietų tonizavimui (pvz., šlaunims). Svarbiausia, jaustis patogiai! Pamėginkite tai po sporto ar dušo, kai audiniai bus apšilę. Atsisėskite ant savo Pranamat ECO ištiesę kojas. Masažinę pagalvę padėkite po keliais. Dabar turite 15 minučių laiko žaliajam kokteiliui išgerti arba tiesiog pokalbiui telefonu.

Odos tonizavimas

Pranamat ECO tarnaus jums daugelį metų

Pranamat ECO tarnaus jums daugelį metų
           
               

Pagrindinės naudojimo taisyklės

               

Masažinis rinkinys Pranamat ECO yra rankų darbo ir tarnaus jums ilgą laiką, jei naudosite jį teisingai.

               
                       
  • Laikykite savo Pranamat ECO sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.
  •                    
  • Masažinio kilimėlio užvalkalas gali būti skalbiamas tik rankomis vėsiame vandenyje. Nepamirškite pašalinti kokosų pluošto užpildo – jo sušlapinti negalima.
  •                    
  • Masažiniai elementai gali būti plaunami švelniu šepečiu, naudojant švelnų skalbiklį.
  •                    
  • Siekdami apsaugoti masažinius elementus, lenkite kilimėlį pusiau tik palikdami lotosus išorėje. Nedėkite ant kilimėlio ir pagalvės sunkių daiktų, nelipkite avėdami batais ir nenaudokite vilkėdami džinsais ar kitais storo audinio drabužiais.
  •