Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Green Energy

Atnaujintas: Jun 08, 2021
Green Energy
Kaip žinia, Pranamat ECO yra ekologiškas produktas ir ekologija mums reiškia kur kas daugiau nei 3 raides pavadinime.

Dar vienas žingsnis tvaresnės produkcijos link - nuo šiol kiekvienas Pranamat ECO masažo kilimėlis ir pagalvė gaminami naudojant tik žalią energiją iš atsinaujinančių šaltinių.

Pranamat ECO nuo pat įsteigimo 2009 m. kuria pridėtinę vertę atsižvelgiant į daromą poveikį aplinkai. Štai kodėl mūsų verslo modelis remiasi ekologijos ir tvarumo vertybėmis.

Pranamat ECO produktai gaminami iš ekologiškų medžiagų ir yra sertifikuoti OEKO-TEX. Sudėtis: linas (beje, lietuviškas!), medvilnė, kokoso pluoštas ir grikių lukštai (kurie šiaip yra antrinė žaliava).

O kaip dėl plastiko?
Pranamat ECO masažiniai elementai pagaminti iš HIPS plastiko, kuris yra draugiškiausias gamtai. Jo gamybos procese išskiriama 43% mažiau teršalų, sunaudojama 30% mažiau elektros energijos ir 42% mažiau vandens, lyginant su kitų rūšių plastiku. Be to, jis yra perdirbamas ir gali būti prikeltas antram gyvenimui netgi lygiai tokia pačia lotoso forma!

Masažo elementams pritvirtinti prie pagrindo naudojame ne toksiškus klijus, o terminio sukibimo techniką.
Visas medžiagas importuojame tik iš ES šalių. Tai ne tik padeda užtikrinti kokybę, bet ir prisideda prie CO2 pėdsako mažinimo transportavimo metu. Orientuojamės į profesionalią ir etišką produkciją, todėl visa mūsų gamyba yra vietinė. Rūpinamės kiekviena detale patys jau 11 metų.

Siekdami kiek įmanoma priartėti prie #zerowaste, 2018 m. atsisakėme skaidraus plastikinio langelio pakuotėse. Dabar Pranamat ECO dėžės yra pagamintos iš 100% perdirbto popieriaus bei yra biologiškai skaidžios . Naudojimosi instrukcijos taip pat gaminamos iš perdirbto popieriaus nuo 2019 m.

Pasirinkę Pranamat ECO galite būti tikri, jog:

- Investuojate į palankų sveikatai ir saugų odai produktą, kuriame nėra kenksmingų medžiagų;
- Vienas produktas tarnaus jums daugelį metų, netgi naudojamas intensyviai;
- Remiate etišką gamybą Europoje;
- Renkatės geriausią ne tik sau, bet ir planetai.