Pirkti dabar
0
Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Pirkėjų atsiliepimai Ekspertų atsiliepimai

Pirkėjų atsiliepimai

Image

Gabija Vitkauskaitė

13 August, 2019

Facebook 5* atsiliepimas

Kai tik išgirdau apie šį kilimėlį, iškart nekantravau jį užsisakyti ir išbandyti, tad dabar, beveik po 2 mėnesių naudojimo, galiu drąsiai pasakyti, kad tai mano didžiausias metų atradimas! Naudoju kilimėlį kasdien ir juo labai džiaugiuosi! Labai gerai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, o masažas pėdoms suteikia tieeek energijos! Man jūsų kilimėlis su pagalvėle nepakeičiami, džiaugiuosi jus atradusi! Sėkmės Jums!


Image

Greta Gerule

06 August, 2019

Facebook 5* atsiliepimas

Didžiausiais atradimas! Lengvai nepasiduodu neišbandytiems gaminiams, tačiau šįkart susigundžiau ir pirkinys pranoko visus lūkesčius. Nė minutei nesigailėjau nusprendusi surizikuoti ir įsigijusi Pranamat. Pirmi kartai buvo šiek tiek nedrąsūs, bet dabar net užmiegu atsigulusi ant kilimėlio. Pirmos minutės šiek tiek nepatogios, bet paskui pasijaučia didžiulis atsipalaidavimas, šiluma, malonumo jausmas. Atpalaiduoja nugarą, kaklą. Ryte paguliu 5min ir jaučiu kaip suaktyvėja kūnas ir atsiranda energijos. Net mano draugas skeptiškai žiūrintis į tokius dalykus, su malonumu gulasi ant kilimėlio ir sako, kad geriau jaučiasi. Beto, kokybė nuostabi! Dėkoju ir rekomenduoju!


Image

Viktorija Kulumbegašvili

13 August, 2019

Facebook 5* atsiliepimas

Visų pirma, tai nustebino žaibiškas pristatymas. Per vieną darbo dieną! Paskui nustebino ir kilimėlis. Dovanojau vyrui, bet naudoju ir pati. Puikiai atpalaiduoja, nuima įtampą, nuovargį, galvos skausmą. Ir keisčiausia tai, kad nors spygliukai aštrūs, bet atsigulus galima net užmigti. Labai rekomenduoju ir dėkoju. Sėkmės!


Image

Eglė Lamanauskaitė - Plukienė

13 August, 2019

Facebook 5* atsiliepimas

Puikus produktas. Labai gelbėja po darbo dienos nugarai atpalaiduoti, taip pat kai užpuola migreniniai skausmai, jie greičiau praeina. Rekomenduoju išbandyti.


Image

Viktorija Khv

04 September, 2019

Facebook 5* atsiliepimas

Puikus daiktas sveikatai ir savijautai gerinti, pagaliau ir Lietuvoj!


Image

Olga Žebrauskienė

13 August, 2019

Facebook 5* atsiliepimas

Geriausia gimtadienio dovana! Visi mes linkime savo artimiesiems sveikatos, tai kodėl gi nepadovanojus Pranamat? Užsiprašiau pas vyrą šį kilimėlį savo gimtadieniui ir negaliu atsidžiaugti ! Po sunkios darbo dienos tai geriausia , kas gali padėti Jūsų nugarai! Labai rekomenduoju!


Image

Simona Ignatenko

05 August, 2019

Facebook 5* atsiliepimas

Mano šių metų atradimas! Kilimėlis yra naudojamas kiekvieną dieną, pukiai nuįma nuovargį bei atpalaiduoja!Kokybiškas bei veiksmingas daiktas!Tik geriausios rekomendacijos!:)


Image

Aušra Kasiulionytė

24 July, 2019

Facebook 5* atsiliepimas

Labai patinka! Naudojamas kas dien- po mėnesio vis dar atrodo kaip naujas. Pristatė per 1 darbo dieną. Super