Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Pranamat ECO® - geidžiamiausia šių Kalėdų dovana!

Pranamat ECO® yra ideali dovana kiekvienam: naudinga, patogi naudoti, aukčiausios kokybės, o dar ir be galo stilinga! Pasirūpinkite savo artimųjų sveikata ir gera savijauta - padovanokite jiems rinkinį masažui namuose!

Užsisakykite Pranamat ECO® dabar ir išvenkite prieššventinio chaoso paskutinę minutę. Siuntą pristatysime jums į namus, paslėptą papildomoje dėžutėje, kad niekas nesužinotų, kas yra viduje!

Kuo Pranamat ECO® ypatingas?

image
image
image
image
image
image
image
image

Pranamat ECO® - vienintelis akupresūrinio masažo rinkinys pasaulyje, kurio poveikis yra patvirtintas kliniškai. 

Tai aukščiausios kokybės produktas, pagamintas Latvijoje iš 100% ekologiškų OEKO-TEX® sertifikuotų medžiagų. Dėl savo originalaus patentuoto dizaino Pranamat ECO® yra ne tik funkcionalus, bet ir patrauklus akiai.

Per daugiau nei 10 savo veiklos metų Pranamat ECO® pelnė ne vieną apdovanojimą už efektyvumą bei veiklos principus, draugiškus ne tik žmogui, bet ir gamtai.

Kaip Pranamat ECO® veikia?


Tiesiog atsigulkite ant Pranamat ECO® masažinio rinkinio ir pagulėkite 15-20 minučių. Galite skaityti knygą ar užsiimti kita mėgstama veikla, o masažinis kilimėlis ir pagalvė patys atliks savo darbą.

Smailiems lotoso formos masažiniams elementams įsispaudus į odą ir gilesnius audinius, suaktyvėja natūralūs organizmo procesai, suintensyvėja kraujo ir limfos apytaka, išsiskiria didelis kiekis endorfinų. Įtampa ir nuovargis nuslūgsta, pajuntamas energijos pliūpsnis.

Masažuojami raumenys sušyla ir yra aprūpinami naudingomis medžiagomis. Tai ne tik atpalaiduoja įtampą ir malšina skausmą, bet ir turi ilgalaikę naudą sveikatai.

Kokia Pranamat ECO® nauda sveikatai?

Padovanokite savo artimiesiems dovaną, kuri gerins jų savijautą visus metus!

image alt

Atsiliepimai

"Šį kilimėlį naudojame su vyru apie porą mėnesiu. Esame labai patenkinti. Vyras turi problemų su nugara tad naudojant šį kilimėlį nebeperkame jokių vaistinių preparatų. Rekomenduoju 100%. Kaina tikrai atitinka kokybę!" Monika K.
Peržiūrėti >
"Džiaugiuosi įsigijusi kokybišką, puikų, sveikatą gerinantį Pranamat ECO rinkinį. Savo nuostabai sugebu ant jo net pamiegoti. Jaučiu teigiamą poveikį nugarai, labai patinka pagalvėlės masažas kaklui, sprandui, galvai, savijauta pagerėja ženkliai. Nuoširdžiai rekomenduoju negailėti ir rinktis kokybišką prekę Pranamat ECO!" Ligita A.
Peržiūrėti >
"Nuostabus atradimas! Kūnas atsipalaiduoja, pamažu dingsta nuovargis ir skausmai. Efektyvus būdas mažinant celiulitą." Giedrute E.
Peržiūrėti >
"Puikus kilimėlis! Dingo nugaros skausmas, atsigulus duria tik kelias akimirkas, o po to maloniai šildo,atpalaiduoja, nesinori net atsikelti." Alma P.
Peržiūrėti >
"Puikus produktas, padedantis nugaros skausmams ir nuimantis įtampą. Rekomenduojam!" Šarūnė M.
Peržiūrėti >
"Puikus produktas. Labai gelbėja po darbo dienos nugarai atpalaiduoti, taip pat kai užpuola migreniniai skausmai, jie greičiau praeina. Rekomenduoju išbandyti!" Eglė L.
Peržiūrėti >