Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

News
Sep 22, 2021

Korporatyvines dovanos

Kiekvienais metais mes gauname vis daugiau užklausų nuo įmonių, norinčių įsigyti Pranamat ECO savo darbuotojams ir verslo partneriams. Šiais metai mes nusprendėme palengvinti užsakymo procesą įmonėms!

News Community
Sep 11, 2020

Pripažinimas pasaulyje

Per 11 veiklos metų Pranamat ECO gavo eilę tarptautinių apdovanojimų ir už savo produktą ir veiklą sveikatos, sveikos gyvensenos ir ekologijos srityse.

News Community
Sep 09, 2020

Rankų darbo produktas

Pranamat ECO yra gaminamas Latvijoje, mūsų pačių gamykloje, nuo pirmos iki pat paskutinės siūlės. Kiekvienas gaminys praeina 4 pakopų kokybės kontrolę.

News
Nov 4, 2021

Ideali dovana kiekvienam

Pranamat ECO® yra ideali dovana kiekvienam: naudinga, patogi naudoti, aukčiausios kokybės, o dar ir be galo stilinga!

News Community
May 14, 2020

Projektas “Kaukės didvyriams“

Kovas 2020. Mes laikinai sumažinome masažo rinkinių gamybą, kad padėtume išspręsti asmeninių apsaugos priemonių stokos problemą sveikatos apsaugos darbuotojams.

News Sсience
Jun 8 , 2021

Green Energy

Pranamat ECO nuo pat įsteigimo 2009 m. kuria pridėtinę vertę atsižvelgiant į daromą poveikį aplinkai. Štai kodėl mūsų verslo modelis remiasi ekologijos ir tvarumo vertybėmis.

News Sсience
Jun 18, 2019

OEKO-Tex sertifikatas

Pranamat ECO yra pirmasis masažo rinkinys pasaulyje, kuriam suteiktas OEKO-Tex® sertifikatas, patvirtinantis, jog mūsų produktas yra pagamintas iš 100% saugių odai netoksiškų medžiagų.

News
07.12.2021

Geros naujienos!

Geros naujienos! Pagaliau turime du ilgai lauktus raudonojo lino rinkinius:

1. Rinkinys: Kilimėlis+Pagalvė+Mini ❤️
2. Rinkinys: Kilimėlis+Pagalvė+Mini+Rankinė ❤️

Ne veltui raudona spalva asocijuojasi su Kalėdomis! Pati ryškiausia ir puošniausia spalva! Tokia dovana bus ryški bet kurios sofos puošmena ir ištikimu kiekvienos nugaros draugu.