Pagaminta rankomis Europoje
Pagaminta rankomis Europoje
5 metų garantija
5 metų garantija
30 dienų išbandymo terminas
30 dienų išbandymo terminas
Natūralios medžiagos
Natūralios medžiagos
Pagaminta naudojant žaliąją energiją
Pagaminta naudojant žaliąją energiją
Sekite mus

Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Bendra suma:
Nuolaida:
gift_card:
Iš viso:

Greitieji apmokėjimo būdai

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal
Pranamat ECO rinkinys (Kilimėlis + Pagalvė) Natūralus ir Turkio
Pranamat ECO rinkinys (Kilimėlis + Pagalvė) Natūralus ir Turkio
Pranamat ECO rinkinys (Kilimėlis + Pagalvė) Natūralus ir Turkio
Pranamat ECO rinkinys (Kilimėlis + Pagalvė) Natūralus ir Turkio
Pranamat ECO rinkinys (Kilimėlis + Pagalvė) Natūralus ir Turkio
Pranamat ECO rinkinys (Kilimėlis + Pagalvė) Natūralus ir Turkio

Klasikinis masažo rinkinys

Kilimėlis + Pagalvė
€232
€232
Žemiausia prekės kainą per 30 dienų: €232
PIRKTI
Pranamat ECO masažo kilimėlio ir pagalvės rinkinys vienu metu masažuoja galvą, kaklą, nugarą ir šlaunis. Naudokite visas rinkinio dalis kartu arba atskirai. Pagalvė padės sumažinti įtampą kaklo ir juosmens srityse. Akupresūros kilimėlis veikia biologiškai aktyvius nugaros, pilvo, rankų ir kojų taškus. Pranamat ECO masažo rinkinys atpalaiduoja nuo pirmųjų naudojimo sekundžių, stimuliuoja imuninę sistemą, gerina miego kokybę ir sušildo raumenis.

Prekė Dydis
Pranamat ECO Kilimėlis: 73 x 45 cm
Pranamat ECO Pagalvė: 34 x 45 cm

 • 100% hipoalerginis HIPS plastikas, sertifikuotas ES
 • 100% kokosų pluoštas
 • 100% natūrali medvilnė
 • 100% linas, dažytas hipoalerginiais dažais

 • Venkite džiovinti PRANAMAT ECO ant tiesioginių saulės spindulių, priešingu atveju sodri ir ryški jūsų rinkinio spalva greitai išbluks.
 • Savo rinkinį galite laikyti PRANAMAT ECO rankinėje, pakabinę ją ant pakabos, padėję ištiestą po lova arba stalčiuje.
 • Neskalbkite PRANAMAT ECO skalbimo mašinoje, tai gali pažeisti jūsų masažo rinkinį!
 • Laikykite PRANAMAT ECO atokiau nuo drėgmės, dulkių, purvo ir tiesioginių saulės spindulių, vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.
 • Prireikus, tarp skalbimų, galite apipurkšti masažinius lotosus dezinfekciniu skysčiu, skirtu rankoms.
 • Nesulenkite kilimėlio pusiau, nes tai gali pažeisti lotosų spygliukus.
 • Užvalkalus skalbkite rankomis, naudojant švelnų ploviklį.

Kaip naudoti Pranamat ECO?

Mes įsitikinę, jog niekada nepamiršite pirmųjų savo masažo su Pranamat ECO akimirkų – tas jausmas nepakartojamas! Po keleto minučių kūną užlieja maloni šiluma, įtampa nuslūgsta, diskomfortas dingsta ir masažas pradeda teikti malonumą.

Dažniausiai Užduodami Klausimai Viskas, ką norite žinoti apie Pranamat ECO ir dar daugiau

Pranamat ECO kilimėlio dydis 45 x 73 cm - didelis paviršiaus plotas leis masažuoti visą nugaros plotą nuo pečių iki sėdmenų vienu metu.

Pranamat ECO pagalvės dydis 45 x 34 cm.

Pranamat Mini kilimėlio dydis 45 x 34 cm.

Pranamat ECO gaminamas iš aukščiausios kokybės natūralių sertifikuotų medžiagų, kurių visų kilmė - ES.

Tai linas, medvilnė, kokosų pluoštas, grikių lukštai, medicininis HIPS plastikas. Visos mūsų naudojamos medžiagos yra hipoalerginės ir saugios odai. Audiniai dažomi ekologiškais dažais. Masažiniai elementai prie audinio tvirtinami be jokių klijų, naudojant specialia terminę technologiją.

Žinoma! Pakuotėje rasite Pranamat ECO Naudojimosi gidą lietuvių, anglų, rusų ir kt. kalbomis.

Skausmo sąvoka - individualus dalykas, tačiau naudojantis Pranamat ECO jūs veikiau patirsite ne skausmą, o šiek tiek diskomforto pirmomis akimirkomis.

Kai kurie žmonės, naudodami kilimėlį pirmą kartą, jaučia tik malonų dilgčioimą ir šilumą. Tačiau daugeliui žmonių prireikia kiek ilgiau laiko - kartais net ir dviejų-trijų masažo seansų, kad galėtų visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis Pranamat ECO masažu.

Rekomenduojame pradėti nuo trumpų, t.y. 5-10 minučių trukmės, seansų. Jei turite itin jautrią odą ir jaučiate diskomfortą, pabandykite dėvėti ploną medvilninę aprangą.

Pranamat ECO gaminiai buvo ištirti pagal OEKO-TEX STANDART 100 ir yra sertifikuoti. Sertifikato numeris - VN025 155799.

Visi Pranamat ECO produktai su didžiule meile ir atsidavimu gaminami Latvijoje, mūsų pačių gamykloje. Tik tokiu būdu galime užtikrinti aukščiausią kokybę iki pat paskutinės siūlės!

Pranamat ECO poveikį pajausite jau po pirmųjų masažo minučių - dėl suaktyvėjusios kraujotakos masažuojamoje zonoje oda ims šilti, pasijaus dilgčiojimas. Po maždaug 10 minučių pradėsite jausti slūgstančią įtampą, atsipalaiduojančius raumenis.

Geriausiam efektui pasiekti, rekomenduojame Pranamat ECO naudoti kasdien.

Pranamat ECO gaminiams suteikiama 5 metų garantija.

Pranamat ECO gaminiams suteikiama 5 metų garantija. Jei garantiniu laikotarpiu atsirado prekės trūkumų, prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected], nurodant savo užsakymo numerį bei aprašant defektą.

Taip. Visoms Pranamat ECO prekėms suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei Pranamat ECO neatitinka jūsų lūkesčių, galite grąžinti prekes ir atgauti pinigus per 30 dienų nuo prekės gavimo dienos.

Jei norite grąžinti, susisiekite su mumis el.paštu [email protected], nurodydami savo užsakymo numerį ir mes jums suteiksime išsamesnę informaciją.

Atkreipkite dėmesį, kad prekės pristatymo bei grąžinimo išlaidos nėra kompensuojamos.

Prekių grąžinimo išlaidos nėra kompensuojamos.

Išimtinis atvejis - jeigu gavote sugadintą/defektuotą prekę. Prašome apie tai mus informuoti per 48 valandas po prekės gavimo ir mes pasistengsime tą išspręsti.

Visoms Pranamat ECO prekėms suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Tai reiškia, jog gavę savo Pranamat ECO galite 30 dienų jį naudoti, ir nusprendę, jog tai neatitinka jūsų lūkesčių - grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus.

Dėl prekės grąžinimo prašome susisiekti su mumis el.paštu [email protected], nurodant savo užsakymo numerį ir mes jums suteiksime išsamesnę informaciją.

Atkreipkite dėmesį, kad prekės pristatymo bei grąžinimo išlaidos nėra kompensuojamos.

Pripažintas

NEW YORK POST
La Razon
WeGreen Awards
ECO BEST AWARD
OEKO-TEX
Live Organic Awards

Visi mėgsta Pranamat ECO

Greta Gretute
Feb 16, 2023
Nu ką ateinu ir aš pasidžiaugt puikiu pirkiniu, jau po pirmo išbandymo, miegas buvo gilus saldus, atsibudau pati ir pailsėjus. Naudoju jau trečia savaitė, pagulėjus ant kilimėlio ir pagalvės, naktim sumažėjo rankų tirpimas, pagerėjo miego kokybė, pailsiu naktį, taip pat ir sėdžiu ant jo, stangrėja oda? panaikina apatinės nugaros dalies skausmą, taip pat ir kojų skausmą po darbo dienos. Prieš issigijant, maniau, kad vistiek grąžinsiu po 30d ar net greičiau, bet deje grąžint aš jo NENORIU?❤️❤️❤️ PUIKI INVESTICIJA❤️
Laura Svobonienė
Feb 02, 2023
"Sveiki. Mano didžiam nustebinui Įsigijus ir po 3 kartų panaudojimo, ženkliai pradėjo mažėti apatinės nugaros dalies skausmas. Šiai dienai reguleriai naudojant kilimėlius, skausmo neturiu. Begalo džiaugiuosi ir dėkinga. ?
Jurgita Grigienė
Aug 25, 2022
Retokai rašau atsiliepimus, bet šitas kilimėlis puikus! naudoju tik 3 diena, bet nei galvos, nei sprando nebeskauda ? nežinau, ar čia jis prisidėjo, bet pati nuotaika tapo net pakylėta ? O bijoti tų spygliukų tikrai nereikia, jau pirmą kartą gulausi nuoga nugara ir 20 min. trukmei ? Džiaugiuosi Jus atradus! ?
Brigita Smaliukaite
Jan 19, 2023
Turiu pranamat kilimėlį, pagalvę ir naują pagalvėlę mėnulį ? Labai patenkinta dizainu ir kokybe! Tikra terapija neišeinant iš namų. Labai patogu auginant vaikutį, kai nuolat kamuoja nuovargis, skaudanti nugara ir stresas ? Pranamat gelbėja ??‍♀️❤️
Jurgita Lenart
Dec 28, 2022
Pati pačiausia dovana šiais metais man @pranamatlietuva masažo kilimėlis, kuris padėjo atsikratyti skausmo. Deklaruojam, kad sveikata svarbiausia, bet taip mažai dėl jos darome.❤️
Lina Valentienė
Dec 14, 2022
Įsigijau pilną Pranamat kilimėlių rinkinį prieš kelias savaites, todėl jau spėjau išbandyti ir pasidžiaugti. Tikrai puikus pirkinys, pateisinęs visus lūkesčius ir paneigęs baimes, kad "gal per brangu?, gal nepatiks?, gal nepadės (tik painiosis dar vienas nereikalingas daiktas)?". Džiaugiuosi ir giriuosi jais visiems nuoširdžiai?. Ypač dažnai naudoju pagalvėlę. Man ji vietoj tabletės nuo galvos skausmo. Labai nustebau, kad taip greitai suveikia. O atsigulusi nuoga nugara ant didžiojo kilimėlio, po galva įsitaisiusi savo spygliuotą pagalvėlę ir užsimetusi pleduku, užsnūstu kokiai dvidešimčiai minučių. Tada pakylu su nauja energija ir gera nuotaika. Visų pirma, ačiū dukrai, kuri parekomendavo įsigyti šiuos kilimėlius, tada ačiū "Pranamat ECO Lietuva", kuri greitai kilimėlius atsiuntė. Be to, manieji labai gražūs? - ant natūralios lino spalvos "įtaisytos" aštrios levandų spalvos gėlytės. Tikrovėje jie dar gražesni, nei nuotraukose. Ačiū ☺️. Rekomenduoju.
Renata Žygienė
Feb 24, 2021
Veiksminga investicija į savo sveikatą ?
Ausra Maciulaitiene
May 26, 2021
Begalo geras produktas? esu begalo dekinga už suteikta nuolaidą, ko pasėkoje pradžiuginti liko teveliai ir krikšto mama. Rekomenduoju ❤️
Judita Girdauskaitė
Sep 30, 2019
Labai džiaugiuosi įsigijusi jūsų produktą. Kilimėlis puikiai padeda po sunkios dienos! Rekomenduoju?
Jurita Spokaite
Nov 14, 2019
Vienas iš tų daiktų namie, kuris tikrai nerenka dulkių. ? Ir kievieną vakarą maloniai atpalaiduoja. ?

Tapkite bendruomenės dalimi

Pranamat ambassador
Pranamat ambassador
Pranamat ambassador
Pranamat ambassador
Pranamat ambassador
Pranamat ambassador
Pranamat ambassador
Pranamat ambassador
Pranamat ambassador
Pranamat ambassador