Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Iš ko Pranamat ECO pagamintas?

Aug 26, 2020

Your Image alt

Pranamat ECO gaminamas tik iš aukščiausios kokybės medžiagų. Viskas, pradedant nuo lino, medvilnės, kokoso pluošto, iki siūlų ar užtrauktuktukų - sertifikuota.

Pranamat ECO gaminių viršutinis užvalkalas pagamintas iš lino. Linas - 100% natūralus, itin malonus ir patvarus audinys. Galite rinktis jums patinkantį produkto dizainą - natūralios lino spalvos arba spalvingą. Audinių dažymui naudojami tik ekologiški dažai. 

Pranamat ECO turi dvigubą užvalkalą, ir jie abu gali būti nuimami norint išskalbti. Vidinis užvalkalas - iš 100% medvilnės. Tai - natūralus pluoštas, leidžiantis užpildui kvėpuoti. 

Pranamat ECO kilimėlio užpildas - kokoso pluoštas. Jis pakankamai tvirtas, kad suteiktų reikiamą atramą nugarai. Kokoso pluoštas yra 100% natūrali medžiaga, kuri nekaupia dulkių ir kvapų. Kokoso pluoštas yra apdorotas specifinėmis natūraliomis medžiagomis, kurios padeda išlaikyti jo formą, apsaugo nuo perdžiūvimo ir pelėsio, prailgina produkto gyvavimo laiką.

Pranamat ECO pagalvės užpildas - grikių lukštai. Dėl šios savybės pagalvė lengvai išsiformuoja pagal kūno linkius, tačiau yra pakankamai tvirta ir geba suteikti reikiamą masažinių elementų spaudimą.

Your Image alt

Pranamat ECO lotoso formos masažiniai elementai pagaminti iš HIPS plastiko. Kodėl pasirinkome būtent šią medžiagą? Ji tvirta ir ilgaamžė, jos paviršius lygus, taigi higieniškas. Svarbu, jog HIPS plastikas yra perdirbamas, taip pat emisija jo gamybos proceso metu yra ypač žema, jam pagaminti reikalingi mažesni vandens bei energijos resursai nei kitoms plastiko rūšims. Jis netoksiškas ir saugus odai.

Pranamat ECO rinkinys yra sertifikuotas OEKO-TEX® Standard 100. Tai patvirtina, jog Pranamat ECO savo sudėtyje neturi jokių kenksmingų medžiagų ir yra saugus odai.

Mes sukūrėme Pranamat ECO iš aukščiausios kokybės natūralių medžiagų tam, kad jis būtų ilgaamžis. Visai Pranamat ECO produkcijai suteikiame 5 metų garantiją, tačiau pirmieji klientai, įsigiję savo Pranamat ECO daugiau nei prieš 10 metų, jį vis dar sėkmingai naudoja!