Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Projektas “Kaukės didvyriams“

May 14, 2020

Your Image alt

Kovas 2020

Mes laikinai sumažinome masažo rinkinių gamybą, kad padėtume išspręsti asmeninių apsaugos priemonių stokos problemą sveikatos apsaugos darbuotojams. Vietinėse ligoninėse mes testavome tris veido kaukių tipus. Du modeliai buvo patvirtinti ir mes ruošiamės jų gamybai Europos laboratorijose. Mes perspėjome savo klientus, kad šiuo metu masažo rinkinių užsakymas ir pristatymas gali trukti šiek tiek ilgiau nei įprasta. Dėkojame visiems už palaikymą.

Your Image alt

Balandis 2020

Šiuo metu jau esame pagaminę 15 tūkst. veido kaukių. Jos buvo paaukotos ligoninėms Italijoje, Ispanijoje, JAV, JK, Lenkijoje, Olandijoje bei Kanadoje.


Gegužė 2020

Dėkojame kiekvienam, kas padėjo mums pristatyti kaukes sveikatos apsaugos ir skubiosios pagalbos tarnybos darbuotojams. Jūsų dėka mes esame paaukoję jau 30 tūkst. kaukių ligoninėms, globos namams ir savanorių organizacijoms.


Birželis 2020

40 tūkst. veido kaukių buvo padovanota sveikatos apsaugos darbuotojams iš 11 šalių. Mes esame be galo dėkingi mūsų klientams už didžiulę paramą ir nuostabias nuotraukas. Didelę padėką jums išreiškia mūsų didvyriai, kurie dirba ir kovoja, kad mes būtume sveiki.

Your Image alt