Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Ideali dovana kiekvienam

Nov 04, 2021

Your Image alt

Pranamat ECO® yra ideali dovana kiekvienam: naudinga, patogi naudoti, aukčiausios kokybės, o dar ir be galo stilinga! Pasirūpinkite savo artimųjų sveikata ir gera savijauta - padovanokite jiems rinkinį masažui namuose!
Kas ypatingai įvertins masažo rinkinį?

Mažylių mamos. Mamytėms, kurias kamuoja nuolatinis miego trūkumas ir nugaros skausmas, tikrai praverstų atpalaiduojantis ir jėgų suteikiantis masažas.

Tie, kurie daug laiko praleidžia prie kompiuterio/išmaniojo telefono. Būtų tikrai naudinga padaryti pertraukėlę – prasimankštinti ir nors trumpam pailsėti nuo darbų.

Sveikos gyvensenos šalininkai. Pranamat ECO – puikus pagalbininkas šiame nelengvame kelyje. Nenuostabu, kad jis pripažintas geriausiu sveikos gyvensenos prietaisu (Live Organic Awards, Green Awards)

Tie, kurie niekaip negali pradėti sportuoti/ sveikai maitintis/ rūpintis savo sveikata. Masažo rinkinys – pirmasis žingsnis rūpinimosi savimi link.

Masažo ir kūno priežiūros procedūrų mėgėjai.

Your Image alt

Užsisakykite Pranamat ECO® dabar ir išvenkite prieššventinio chaoso paskutinę minutę. Siuntą pristatysime jums į namus, paslėptą papildomoje dėžutėje, kad niekas nesužinotų, kas yra viduje!