Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Gali pakakti tik 15 minučių akupresūrinio masažo kasdien, kad jaustumėtės žymiai energingesni

Šiuolaikinio gyvenimo tempas yra itin greitas; tad mums neabejotinai reikia pailsėti, kad atgautumėme jėgas. Kartais atrasti vos kelias minutes poilsiui gali tapti iššūkiu. Bet ką jūs darote, kuomet visiškai pavargstate bei prarandate norą atlikti net menkiausius darbus? Su Pranamat ECO masažu jėgas atgauti galite greitai: paprastai pakanka vos 5–10 minučių akupresūrinio masažo nuovargiui palengvinti; taip pasikrausite energijos visai likusiai dienai. Išbandykite šį paprastą ir natūralų būdą, kaip atkurti prarastas jėgas!

Reguliarus Pranamat ECO naudojimas gali:

 • Skatinti endorfinų gamybą;
 • Pagerinti bendrą savijautą;
 • Pašalinti nuovargį;
 • Pagerinti susitelkimą;
 • Stiprinti imuninę sistemą;
 • Prisotinti ląsteles deguonimi ir padidinti energijos lygį!

Noras pasirūpinti savimi - puikus pirmasis žingsnis siekiant atgauti jėgas. Atrasti laiko sau, sutelkti savo mintis, pabūti su savimi - naudinga tiek jums, tiek jūsų artimiesiems. Nes šiandien juk yra pirmoji likusio gyvenimo diena.


Kūnui, protui ir sielai

Mes visi norėtume rasti būdą, kaip atgauti jėgas, energiją ir jaustis nuostabiai. Su Pranamat ECO akupresūriniu masažu galite bet kuriuo metu ir beveik visur. 5–10 minučių šio atkuriamojo masažo gali pakakti, kad jūsų gyvenime prasidėtų realūs pokyčiai. Pranamat ECO puikiai įsilies į jūsų kasdienybę. Svaiginantis šiuolaikinio gyvenimo tempas nereiškia, kad turite nustoti rūpintis bei savo sveikata. Šiandien yra pirmoji likusios gyvenimo dienos diena.

UŽSISAKYKITE JAU DABAR

Pranamat ECO - jauskite kaip tai veikia - žingsnis po žingsnio

Akupresūrinis masažas pripildo sielą teigiamu emocijų potvyniu. Per pirmas 25 minutes Pranamat ECO sukuria stimuliuojantį po to - atpalaiduojantį poveikį kūnui. Stebėkite, kaip ir kada prasideda jūsų gilusis atsipalaidavimas. Atlikite šiuos nurodymus, žingsnis po žingsnio:

1. Kairė pėda
2. Dešinė pėda
3. Abi pėdos
4. Abi rankos
5. Viskas kartu

Pranamat ECO: pagrindai

Pranamat ECO poveikis yra panašus į klasikinį masažą ir tradicinę akupresūrą. Pranamat ECO paslaptis - patentuoti lotoso žiedų formos masažiniai elementai, kurie veikia intensyviai, bet kartu ir raminančiai. Reguliarus akupresūros naudojimas skatina endorfinų, kurie jungiasi prie smegenų μ-opioidų receptorių, gamybą, ir tokiu būdu yra blokuojamas skausmas. Endorfinai taip pat sukuria euforijos ir ramybės jausmą. Reguliarus akupresūrinis masažas gali sumažinti nugaros skausmą, sustangrinti odą ir išlaisvinti nuo įtampos, streso ir nemigos.

Klinikiniai tyrimai*

* Pranamat ECO veiksmingumas yra kliniškai įrodytas. 2014 m. Europos Sąjunga finansavo du tyrimus.

Pirmąją dalį sudarė išsamūs laboratoriniai tyrimai. Gydytojų komanda padarė išvadą, kad Pranamat ECO naudojimas:

 • Ženkliai suintensyvina kraujo tekėjimą odoje;
 • Pagreitina ląstelių apykaitą;
 • Sumažina raumenų ir sąnarių uždegimą;
 • Taipogi pranešama apie ženklų skausmo sumažėjimą arba visišką jo išnykimą.

Antrosios dalies tyrimas parodė, kad po 30 dienų Pranamat ECO naudojimo, pacientams pasireiškė:

 • Pagerėjęs audinių aprūpinimas deguonimi;
 • Geresnis raumenų tonusas;
 • Padidėjęs ląstelių metabolizmas;
 • Geresnė fizinė ir emocinė savijauta.
97% pastebėjo bendrą raumenų atsipalaidavimą. Tyrimo dalyviai taip pat pranešė pastebėję pagerėjusią laikyseną bei tvirčiau besijaučiantį stuburą.
93% pastebėjo visišką nugaros skausmo išnykimą arba reikšmingą skausmo sumažėjimą
92% pranešė, kad toliau naudosis Pranamat ECO


*Atkreipkite dėmesį: visi šioje svetainėje publikuojami teiginiai remiasi Klinikinėmis studijomis. Naudojimo rezultatai yra individualūs. Jei rezultatai nepasiekė jūsų lūkesčių, savo prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo pristatymo. Norėdami grąžinti, praneškite mums: [email protected] .