Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Pranamat ECO juosmens srities skausmui malšinti

Anksčiau ar vėliau mes visi patiriame skausmą juosmens srityje. Toks skausmas turi daug priežasčių; dažniausiai skausmas priskiriamas raumenims ir raiščiams, kurie supa juosmens slankstelius. Skausmas dažnai jaučiamas po intensyvaus fizinio krūvio, kuris pažeidžia ar susilpnina raumenis. Toks skausmas taip pat gali pasireikšti po ilgo sėdėjimo, pvz. dirbant kompiuteriu.

Jums patiks Pranamat ECO, nes reguliariai naudodami jūs galite:

 • Visiškai atpalaiduoti juosmens srities raumenų įtampą;
 • Paskatinti organizmą gaminti dideles skausmą malšinančių endorfinų dozes, kurie jungiasi su μ-opioidiniais receptoriais smegenyse;
 • Pagerinti deguonies ir maistinių medžiagų apytaką apatinėje nugaros dalyje;
 • Apsaugoti nugarą nuo pasikartojančio skausmo;
 • Pagreitinti atsistatymą po treniruotės.

Klinikiniai tyrimai*

*Pranamat ECO veiksmingumas yra kliniškai įrodytas. 2014 m. Europos Sąjunga finansavo du tyrimus.

Pirmąją tyrimo dalį sudarė griežti laboratoriniai tyrimai. Gydytojų komanda priėmė išvadas, kad naudojantis Pranamat ECO:

 • Ženkliai suintensyvėja kraujo tekėjimas odoje;
 • Pagreitėja ląstelių apykaita;
 • Sumažėja raumenų ir sąnarių uždegimas;
 • Taipogi pranešama apie ženklų skausmo sumažėjimą arba visišką jo išnykimą.

Antrosios dalies tyrimas parodė, kad po 30 dienų Pranamat ECO naudojimo, pacientams pasireiškė:

 • Pagerėjęs audinių aprūpinimas deguonimi;
 • Geresnis raumenų tonusas;
 • Padidėjęs ląstelių metabolizmas;
 • Geresnė fizinė ir emocinė savijauta.
97% pastebėjo bendrą raumenų atsipalaidavimą. Tyrimo dalyviai taip pat pranešė pastebėję pagerėjusią laikyseną bei tvirčiau besijaučiantį stuburą.
93% pastebėjo visišką nugaros skausmo išnykimą arba reikšmingą skausmo sumažėjimą
92% pranešė, kad toliau naudosis Pranamat ECO
Terapinis Pranamat ECO poveikis
image alt

Natūraliai malšinamas nugaros skausmas

Masažas su Pranamat ECO gali greitai ir efektyviai numalšinti apatinės nugaros dalies skausmą. Tai visiškai natūralus, saugus ir sveikas metodas, neturintis neigiamo šalutinio poveikio. Reguliariai naudojant Pranamat ECO jūs galite atsikratyti nuovargio ir įtampos, ribojančių aktyvų gyvenimą. Skausmas - tai arba simptomas, arba signalas; neretai gydymo būdai mažina skausmą, bet nesprendžia pagrindinės skausmo priežasties. Dėka Pranamat ECO, jūs skatinate endorfinų, kurie jungiasi su yra μ-opioidų receptoriais smegenyse, gamybą, ir taip blokuojate skausmą.

Pranamat ECO malšina skausmą veikdamas visą kūną ir kai kuriais pašalina pagrindinę skausmo priežastį, pavyzdžiui, atpalaiduojant raumenų, esančių aplink nervus, įtampą. Arba didinant maistinių medžiagų ir deguonies apykaitą į stuburą palaikančius raumenis, taip palaikant stuburo slankstelius tinkamoje vietoje. Arba mažinant uždegimą - pagrindinę daugelio sąlygų priežastį.

Nauda reguliariai naudojant Pranamat ECO juosmens srityje:

 • Saugumas ir veiksmingumas: jis nesukelia neigiamo šalutinio poveikio ir veikia be dirbtinių cheminių medžiagų;
 • Greitas veikimas: nauda paprastai pajaučiama jau po 15-30 minučių;
 • Patogumas: galima naudotis bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje;
 • Endorfinai ne tik blokuoja skausmą, bet ir atpalaiduoja;
 • Atsigavimas po treniruotės: padidėjusi medžiagų apykaita ir ląstelių regeneracija;
 • Padeda išlaikyti sveiką nugarą.

Pratimai esant skausmui apatinėje nugaros dalyje

Atsiradus ūminiam skausmui, naudokite Pranamat ECO probleminėse srityse 5-7 minutes kas 2-3 valandas. Jei kenčiate nuo lėtinio skausmo, naudokite Pranamat ECO nuo 15 iki 30 minučių 2 kartus per dieną. Jausdami juosmens srities skausmą, pasidėkite Pranamat ECO pagalvę po juosmenu, kad intensyviau stimuliuotumėte šią sritį.

Kodėl Pranamat ECO tinka esant nugaros skausmui?

Remiantis akupresūros principais, Pranamat ECO gali sumažinti ūminį ir lėtinį skausmą apatinėje nugaros dalyje. Reguliariai naudojant rinkinį galite ženkliai sumažinti skausmą naudojimo zonoje. Patentuoti lotoso gėlių masažo elementai įsispaudžia į odą, taip raumenų skaidulos pašalina įtampą, spaudimą ir raumenų spazmus. Įsitempę juosmens srities raumenys trukdo kraujui ir limfos cirkuliacijai, o tai gali sukelti papildomą skausmą ir sustingimą. Slėginis slankstelių masažas gerina kraujotaką ir padeda aprūpinti tarpslankstelinius diskus skysčiais. Dėka spartesnės kraujotakos ir limfos cirkuliacijos, stuburas ir raumenų audiniai prisotinami deguonimi ir maistinėmis medžiagomis. Toks masažo tipas stimuliuoja nervų sistemą, kuri gamina skausmą malšinančius endorfinus. Endorfinai taip pat prisideda prie euforijos ir palaimos jausmo kūrimo.

Kaip tai veikia??

Pranamat ECO padengtas patentuotais lotoso žiedų formos masažininiais elementais su smailėjančiais žiedlapiais, kurie įsispaudžia į odos paviršių. Taip aktyvuojami centrinę nervų sistemą stimuliuojantys akupresūros taškai, o tai gerina kraujo ir limfinę apytaką bei prisotina organizmą deguonimi. Dėka greitesnės kraujotakos, organizmas greičiau atsigauna po fizinio krūvio ar sužalojimo. Gilus raumenų atsipalaidavimas pašalina juosmens įtampą ir spazmus. Kaip ir klasikinio masažo metu, Pranamat ECO padeda gaminti endorfinus, kitaip vadinamais "laimės hormonu“, kurie turi stiprų analgetinį ir antistresinį poveikį. Pastarieji mažina nerimą ir skatina pasitenkinimą, ramybę ir saugumą. Masažas su Pranamat ECO jums leis pasijausti tarsi iš naujo gimus, pasijausite laimingesni ir gerai pailsėję.

Įsigykite Pranamat ECO


*Atkreipkite dėmesį: visi šioje svetainėje publikuojami teiginiai remiasi Klinikinėmis studijomis. Naudojimo rezultatai yra individualūs. Jei rezultatai nepasiekė jūsų lūkesčių, savo prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo pristatymo. Norėdami grąžinti, praneškite mums: [email protected] .