Pagaminta rankomis Europoje
Pagaminta rankomis Europoje
5 metų garantija
5 metų garantija
30 dienų išbandymo terminas
30 dienų išbandymo terminas
Natūralios medžiagos
Natūralios medžiagos
Pagaminta naudojant žaliąją energiją
Pagaminta naudojant žaliąją energiją
Sekite mus

Jūsų krepšelis tuščias

Pridėkite kažką, kas jus pradžiugintų :)

Pirkti dabar
Tęsti apsipirkimą

Krepšelis

Bendra suma:
Nuolaida:
gift_card:
Iš viso:

Greitieji apmokėjimo būdai

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Natūralus būdas šlaunims sustangrinti

Celiulitą sukelia struktūriniai poodinio riebalų sluoksnio pokyčiai, kurie negali būti išskaidyti masažuojant vien tik odos paviršių - kad sumažinti celiulitą, turi būti veikiami vidiniai odos sluoksniai. Celiulitas gali sumažinti pasitikėjimą savimi, savivertę ir net paveikti mūsų aprangą - mat nenorime rodyti kitiems savo "apelsino žievelės" .

Jei visa tai jums pažįstama, veikiausiai jau esate išbandžiusi ganėtinai daug būdų celiulitą sumažinti, tačiau vis dar neradote veiksmingo sprendimo. Išmėginkite Pranamat ECO – reguliaraus jo naudojimo rezultatas gali pasimatyti jau po 30 dienų! Nuo akupresūrinio masažo oda paprastai tampa pastebimai lygesnė ir elastingesnė.

Akupresūrinis masažas:

 • Veikia gilesniuose odos sluoksniuose, gali padėti sumažinti celiulitą;
 • Gerina kraujotaką;
 • Aprūpina odą deguonimi;
 • Skatina limfos cirkuliaciją;
 • Suteikia greitus rezultatus;
 • Padaro odą gražią ir elastingą.

Išmėginkite Pranamat ECO! Vos 10-15 minučių per dieną. Jei rezultatai per 30 dienų jūsų netenkins – grąžinsime pinigus!

Klinikiniai duomenys

2014 m. Europoje atlikti klinikiniai tyrimai parodė, kad Pranamat ECO naudojimas žymiai pagerina kraujo ir limfos apytaką. Diagramoje matote mikrocirkuliacijos padidėjimą dviejose moterų amžiaus grupėse po pirmosios 20 minučių trukmės sesijos, naudojant Pranamat ECO. Naudodamas tolygiai paskirstytą akupresūrą daugiau nei 5000 taškų ant odos, Pranamat ECO padidina kraujo ir limfos srautą ir prisotina odos ląsteles deguonies. Šis apykaitos padidėjimas sukelia šilumą, skatindamas sukauptų toksinų ir skysčių pašalinimą.

Todėl reguliarus Pranamat ECO naudojimas gali pasireikšti odos nelygumų sumažėjimu, pagerėjusia odos spalva bei elastingumu.

Padidėjusi mikrocirkuliacija odoje, panaudojus Pranamat ECO 20 minučių

Akupresūrinis masažas - stangrios ir lygios odos link

Pranamat ECO – efektyvus akupresūrinio masažo būdas, kurį paprasta naudoti. Masažui atlikti nereikia net išeiti iš namų! Vos 15-os minučių kasdienis masažas gali grąžinti odos lygumą ir elastingumą. Reguliarus masažas, gerinantis kraujo ir limfos cirkuliaciją, gali padėti pagražinti odą probleminėse vietose be specialios dietos ar fizinio krūvio.

Celiulitas - ne vien kosmetinis klausimas. Celiulitą sukelia struktūriniai poodinio riebalų sluoksnio pokyčiai, kurie negali būti sulyginti masažuojant vien tik odos paviršių. Riebalų ląstelės yra išsidėsčiusios vertikaliai tarp kolageno junginių. Kai šias ląsteles užkemša toksinais užpildyti riebalai, jungiamasis audinys išsitempia, užkirsdamas kelią normaliai kraujo ir limfos cirkuliacijai.

Tai mitas, kad celiulitą įtakoja vien tik prasta mityba ir fizinio krūvio stoka. Nei viena moteris, nesvarbu, kokio sveiko gyvenimo būdo ji laikosi, nėra apsaugota nuo celiulito. Celiulitą gali įtakoti daugybė priežasčių:

 • Hormonų disbalansas;
 • Lėtinis nuovargis;
 • Normalaus miego ciklo sutrikimai;
 • Genetiniai veiksniai;
 • Tabakas bei alkoholis;
 • Nesveikas gyvenimo būdas.

Vos 15 minučių kasdien!

Šią paprastą programą naudodama kasdien jau po savaitės galite imti pastebėti pirmuosius skirtumus. Jei neturite laiko atlikti pilną programą, galite tiesiog sėdėti ant Pranamat ECO kilimėlio arba pagalvės žiūrėdama filmą arba skaitydama knygą.

1 Padėtis

Modeliuoja šlaunų ir sėdmenų formą.

2 Padėtis

Lygina išorinį šlaunų paviršių.

3 Padėtis

Skatina limfos cirkuliaciją.

4 Padėtis

Mažina odos glebnumą.

Pranamat ECO atkuria odos švelnumą ir elastingumą

Nerimaujate dėl savo kūno išvaizdos? Kartais nedrįstate apsivilkti rūbų, kuriuos norėtumėte dėvėti? Trokštate labiau savimi pasitikėti dėvėdama bikinį? Atėjo laikas vėl jaustis!

Masažinis rinkinys Pranamat ECO – tai tūkstančiai smailių lotoso žiedlapio formos elementų, švelniai veikiančių giliausius odos sluoksnius, gerinančių kraujotaką ir limfinę apytaką. Kraujo tekėjimas į problemines sritis veikia iš karto; jūs galite pasijausiti geriau jau po pirmos naudojimo dienos! Šis akupresūrinio masažo rinkinys nežaloja odos, nepažeidžia kraujagyslių, veikia efektyviai ir saugiai. Pranamat ECO paprasta ir lengva naudoti.

PIRKTI Pranamat ECO

Klinikiniai tyrimai*

*Pranamat ECO veiksmingumas yra kliniškai įrodytas. 2014 m. Europos Sąjunga finansavo du tyrimus.

Pirmąją dalį sudarė išsamūs laboratoriniai tyrimai. Gydytojų komanda padarė išvadą, kad Pranamat ECO naudojimas:

 • Ženkliai suintensyvina kraujo tekėjimą odoje;
 • Pagreitina ląstelių apykaitą;
 • Sumažina raumenų ir sąnarių uždegimą;
 • Taipogi pranešama apie ženklų skausmo sumažėjimą arba visišką jo išnykimą.

Antrosios dalies tyrimas parodė, kad po 30 dienų Pranamat ECO naudojimo, pacientams pasireiškė:

 • Pagerėjęs audinių aprūpinimas deguonimi;
 • Geresnis raumenų tonusas;
 • Padidėjęs ląstelių metabolizmas;
 • Geresnė fizinė ir emocinė savijauta.
97% pastebėjo bendrą raumenų atsipalaidavimą. Tyrimo dalyviai taip pat pranešė pastebėję pagerėjusią laikyseną bei tvirčiau besijaučiantį stuburą.
93% pastebėjo visišką nugaros skausmo išnykimą arba reikšmingą skausmo sumažėjimą
92% pranešė, kad toliau naudosis Pranamat ECO

*Atkreipkite dėmesį: visi šioje svetainėje publikuojami teiginiai remiasi *Klinikinėmis studijomis. Naudojimo rezultatai yra individualūs. Jei rezultatai nepasiekė jūsų lūkesčių, savo prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo pristatymo. Norėdami grąžinti, praneškite mums: [email protected] .